Zábava

Stvárnenie Fidela Castra od Jamesa Franca je poburujúce

odlievanie James Franco Ako Fidel Castro vo filme „Alina z Kuby“ ťahá oheň od latino hercov, spisovateľov a aktivistov.

Spustenie správy: K dispozícii je rozmanitosť Potvrdenie Minulý týždeň Franco, ktorý nie je Hispánec, hrá po boku Any Villafane v titulnej úlohe Aliny Fernandez Revoltovej, Castrovej dcéry.

Čo povedali: Kolumbijský herec John Leguizamo na Instagrame odsúdil kasting.

  • „Ako sa to stále deje? Ako nás Hollywood vylučuje a kradne naše príbehy? Hollywood a streameri už nemajú kvóty!“ Uverejnil Leguizamo.
  • „Nemám problém s Francom, ale nie je Latino!“ dodal Leguizamo.

Na druhej strane: „Aby sme sa tam dostali s veľmi náročným vzhľadom, použili sme ako centrálny kompas starodávnu galícijčinu (tradíciu) Fidela Castra a potom sme našli celú zostavu hercov s latino koreňmi v Hollywoode, ktorí mali rovnakú štruktúru tváre,“ povedal hlavný tvorca. producent John Martinez O’Phelan. Konečný termín.

Manipulácia: V roku 2020 tvorili Latinos iba 5,4 % filmových vedúcich a 5,7 % hercov v akejkoľvek filmovej úlohe v roku 2020. Správa o diverzite v Hollywoode programy UCLA College of Social Sciences.

Prihláste sa na odber Axios Latino Získajte najlepšie správy z Latinskej Ameriky a Latinskej Ameriky doručované do vašej schránky v utorok a štvrtok.

READ  Európska únia (EÚ) zažalovala Írsko za nedodržiavanie televíznych a filmových noriem

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close