Štvrťfinále veľkých kníh na turnaji Marbella Challenger

Marbella, 31. marca 2021

Trojica Talianov smerovala do akcie druhého kola v prvej polovici remízy AnyTech365 Andalucia Open. Semeno č. 4 Gianluca Maker Zarezervoval si miesto vo štvrťfinále ATP Challenger 80 v klube Club de Denis Buende Romano v španielskej Marbelle. Elias Yemer V stredu.

Maker po jednej hodine a 32 minútach dominoval v štyroch zo svojich 11 šancí na bod zlomu. Súdruh bude vedľa svetového čísla 102 zo San Rema Roberto Marcora. Tridsaťjedenročný Talian zdolal lotyšského hráča Ernest Gulbis 6-4, 7-5 O dve hodiny a päť minút neskôr.

Iné aktívne, Alessandro Gianessi Piate tipy semien Bod Pedro Sousa Portugalsko 6-4, 6-3. Tridsaťročný Talian z Talianska získal 54 percent z celkového počtu bodov, ktoré uhral, ​​aby spečatil víťazstvo za hodinu a 12 minút. Ďalej bude čeliť Giannessi Martin Gleason Slovenska. Svet číslo 161 z Bratislavy Henry Laxonon Švajčiarsko, oslavujúce 29. narodeniny, v prvom kole zvíťazilo nad Španielom Robertom Carpelsom 6: 3, 6: 3. Stretnutie trvalo 71 minút.

Spodná polovica žrebovania sa hrá vo štvrtok pod hráčom úrovne 3 Španiel Jume Munar. Bude to prvý súťažný deň na pobreží Costa del Sol.