Svet

Sunanda Shetty, matka Shilpy Shetty Kundra, bola na súde prepustená na kauciu. 21-tisícový úver nebol splatený

Bollywoodska herečka Shilpa Shetty Kundra zdieľala veľmi blízky vzťah so svojou matkou. Sunanda Shetty A existuje o tom dostatok dôkazov v jeho kľučke na sociálnych sieťach. Po smrti ich otca Surendru Shettyho sa jeho mama Sunanda často delí o to, ako sa o seba a svoju sestru Shamitu starala v samote. Opakovane sme počuli, ako Shilpa a Shamita chvália svoju matku za úspech v ich živote.

Po rokoch čakania však Bombajský magistrátny súd oznámil hlavný verdikt v prípade údajného podvodu a podvodu týkajúceho sa matky Shilpy Shetty Kundry Sunandy Shetty.

Odporúčané čítanie: Mami, Bharti Singh zdieľa rozkošné video, ako sa jej chlapček vracia domov a odhaľuje svoju roztomilú prezývku

Sunanda Shetty Shilpa Kundra

Metropolitný magistrátny súd v Andheri v Bombaji vyhlásil 12. apríla 2022 konečný verdikt v prípade Sunandy Shetty, matky populárnej herečky Shilpy Shetty Kundry, za nesplácanie pôžičky. Magistrát Metropolitného súdu RR Khan udelil Sunande kauciu a tiež zrušil kauciu, ktorá mohla byť vydaná na jej meno. Parshad Amra podal žalobu, keďže vo svojej sťažnosti uviedol, že požičal až 10000000000000000000000000000000000000000 21 lakh korporáciám rodiny Shetty, ale po smrti Shilpovho otca Surendru Shettyho mu rodina odmietla zaplatiť dlžnú sumu. RR Khan však vo svojom rozsudku jasne uviedol, že Sunanda bola jasná zo všetkých obvinení vznesených proti nej.

Shilpa Shetty a jej matka

Prípad spred roku 2015 je teraz za nami a nie je prekvapením, že pre Sunandu Shetty a jej dcéry Shilpu Shetty Kundru a Shamita Shetty je to skvelý moment, pretože rodinu Shetty už dlho bolí hlava. . Nie je to však prvýkrát, čo je Sunanda zapletená do právneho prípadu. Napríklad minulý rok, v júli 2021, ANI oznámilo, že Sunanda má vážne problémy po tom, čo ju podviedol muž menom Sudhakar Kare.

READ  Kedy budú známe výsledky Visa Lottery 2023? Zelené karty | Trvalý pobyt | USA | USA | USA | EÚ | Spojené štáty americké nnda-nnlt | Svet

Nenechajte si ujsť: Kunal Kemmu odhaľuje, ako vtipne im „Bobby“ Kareena Kapoor sťažuje jedenie

Podvodník použil falošné dokumenty na predaj pozemku matke Shilpy Shetty Kundry Sunande Shetty. Sudhakar Kare Rs. 1,6 milióna od Sunandy za nehnuteľnosť. Preto Sunanda Shetty, ktorá podala sťažnosť na podvod na Sudhakara v prípade pozemkového obchodu, požiadala o pomoc políciu. Tlačová agentúra ANI citovala informácie, ktoré poskytla polícia na svojom Twitteri. Tweet si môžete prečítať ako:

Matka Shilpy Shetty Sunanda Shetty podala sťažnosť na podvod proti Sudhakarovi Kareovi v prípade pozemkových obchodov. Obvinený predal pozemok Sunandovi za 1,6 milióna rupií prostredníctvom sfalšovaných dokumentov. Prípad bol zaevidovaný v príslušných oddieloch. IPC: Bombajská polícia.“

Tweet ANI

Zdá sa, že problémy v rodinách Shetty-Kundra sa konečne skončili!

čítaj viac: Amrita Rao odhaľuje, prečo si vzala čas na otehotnenie, a hovorí, že mala strach z tehotenstva

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close