Zábava

Superstaristka Barbora Piešová pokrstila album ako nikdy predtým. Potrebovala hasičské auto a ochranný odev

Pre uloženie článku musíte byť prihlásený.

Speváčka Barbora Piešová vydala svoj debutový projekt, ktorý pokrstila netradičným spôsobom. V čase pandémie bol vynájdený ako nikdy predtým.

Víťaz tohtoročnej Superstar už vydal debutový album, ktorý si môžete vypočuť v streamovacích službách alebo si ho objednať Ruka hore. Projekt s názvom Som flegmatik, ale optimista je predovšetkým popová záležitosť, fanúšikovia si však budú musieť počkať, kým ho počujú naživo. Keďže však autorka nechcela čakať s oficiálnym krstom, kým nebudú vydané opatrenia, rozhodla sa pre netradičnú cestu.

Vzhľadom na to, že má dlhodobý pozitívny vzťah k hasičskej profesii, spojila príjemné s užitočným a album pokrstila pomocou hasičského vozidla.

„Všetci vieme, aká je situácia … Chcel som mať aspoň jeden krst albumu, nech mám pamiatku. Keď som mal 15 rokov, išiel som kandidovať za dobrovoľný hasičský zbor na preteky v Kanianke a sú to skvelé spomienky na môj život. Preto som sa opýtal chalanov, či mi chcú s niečím pomôcť, a rozhodli sme sa pokrstiť album tak, ako to ešte nikto nikdy neurobil. “ predstavuje Barbora Piešová na Instagrame.

Zároveň dodáva, že pri natáčaní videa sa nikto nezranil. „Pre hejterov a konšpirátorov sme všetko robili bezpečne pod dohľadom, aby sa nikomu nič nestalo. Je to čisto pre zábavu a kvôli poďakovaniu dobrovoľnému hasičskému zboru, ktorý v týchto situáciách v súčasnosti často pomáha v malých dedinách ako Poruba, Kanianka atď., ““ dodáva spevák. Ale viac už v samotnom videu.

Nahlásiť chybu.
Ak nájdete v článku chybu alebo máte pripomienky, dajte nám vedieť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close