Hlavné správy

Súpiska Kanady CanMNT Uruguaj Katar Majstrovstvá sveta 2022

Keď sa tím Kanady pripravuje na novembrové majstrovstvá sveta, koncom tohto mesiaca oznámil svoju 27-člennú súpisku na dvojicu prípravných zápasov v Európe.

Tím Johna Herdmana, sept. Stretnú sa 23. septembra v Rakúsku s Katarom, ktorý organizuje majstrovstvá sveta, a potom 27. septembra odcestujú na Slovensko, kde budú čeliť juhoamerickej ťažkej váhe Uruguaj.

„Naša prvá cesta mimo Concacaf od začiatku turné v roku 2018 a naše prvé zápasy proti národom, ktoré nie sú Concacaf, sa z týchto momentov veľa naučíme,“ uviedol Herdmann vo vyhlásení. Poďme to pocítiť.“

CF Montreal vedie cestu s piatimi hráčmi smerujúcimi do Európy: Alistair Johnston, Kamal Miller, Ismail Kone, Samuel Piatt a Joel Waterman.

Ďalšími kanadskými hráčmi, ktorí budú pozývaní, sú Richie Lauria z FC Toronto (na hosťovaní z Nottingham Forest), Marc-Anthony Kaye a Jonathan Osorio a Lucas Cavallini z Vancouveru Whitecaps.

Útočník Espanyolu Luca Collosho, ktorý sa narodil v USA a hral za USMNT, Nigériu a Taliansko, ešte nezískal seniorský tím.

Súpiska Kanady bude čeliť Kataru a Uruguaju

GK – Milan Borjan (Red Star Belehrad), Maxime Crebu (Los Angeles FC) a Dane St. Clair (Minnesota United)

DF- Sam Adekukbe (Haddesspor), Derek Cornelius (Panetoligos), Alphonso Davies (Bayern Mníchov), Alistair Johnston (CF Montreal), Scott Kennedy (John Regensburg), Richie Leria (Toronto FC, Nottingham Forest (FC Milliller Forest), Montreal), Steven Vitoria (Savs) a Joel Waterman (CF Montreal)

MF – Stefan Eustaquio (Porto), Marc-Anthony Kaye (Toronto FC), Ismail Kone (CF Montreal), Jonathan Osorio (Toronto FC) a Samuel Piet (CF Montreal)

FW- Charles-Andreas Prime (FC Eindhoven), Tajon Buchanan (Club Brugge), Lucas Cavallini (Vancouver Whitecaps), Theo Corbinu (Blackpool, hosťovanie od Wolves), Jonathan David (Lille), David „Junior“ Hoilett (Reading), Luca Koleosho (Espanyol), Cyle Laurin (Club Brugge), Liam Miller (Bazilej) a Ike Ugbo (Troyce)

READ  Liga majstrov: Ferencvároš Budapešť - Juventus Turín 1: 4

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close