šport

Súťaž v kempe v Calgary

Calgary, Alta. –
Hockey Canada uvoľnila 21 hráčov, s ktorými budú Maple Leafs hrať s kanadským národným para hokejovým tímom na Medzinárodnom pohári v para hokeji.

24. – 30. septembra

V Ostrave v Českej republike.

Tri Brankári, šesť obrancov a 12 útočníkov, Vyberá hlavný tréner Russ Herrington (Unionville, Ont./York University, OUA), Tyler Dietrich (West Vancouver, BC)Senior manažér hokejovej prevádzky a Marshall Starkman (Thornhill, Ont.)
, manažér hokejovej prevádzky. asistent trénera Mike Foligno (Sudbury, Ont.) a trénerom brankárov Mike Fountain (Cravenhurst, Ont.) Poskytnutý aj vstup.

„Sme nadšení, že novú sezónu odštartujeme na International Para Hockey Cup s 21-členným tímom, ktorý zahŕňa navrátilcov z nášho paralympijského tímu a tých, ktorí Kanadu reprezentujú po prvý raz,“ povedal Herrington. „Toto podujatie bude príležitosťou zmerať sa s medzinárodnou konkurenciou v prvom ročníku nového paralympijského quadriennale a tešíme sa, že si v priebehu tohto mesiaca zmeriame sily s tromi veľkými tímami v Českej republike.“

Na zozname je deväť strieborných medailistov na zimných paralympijských hrách 2022 v čínskom Pekingu (Armstrong, Crane, Dunn, Henry, Hickey, Jacobs-Webb, Kingsmill, Lavin, McGregor) a 12 strieborných medailistov na IPC 2021. Majstrovstvá sveta v para hokeji v Ostrave (Armstrong, Cozzolino, Crane, Dunn, Halbert, Henry, Hickey, Jacobs-Webb, Kingsmill, Lavin, McGregor, Smith).

Zoznam bol skrátený po výberovom kempe v Calgary

Hockey Canada zúžila súpisku kanadského národného para hokejového tímu na 24 hráčov pre sezónu 2022-23 po šesťdňovom výberovom kempe.

Súpiska, ktorá momentálne pozostáva z troch brankárov, siedmich obrancov a 14 útočníkov, sa bude aj naďalej zúčastňovať na tréningových kempoch počas celej sezóny. Vybraní hráči budú vybraní, aby reprezentovali Kanadu v medzinárodnej súťaži, vrátane Medzinárodného pohára v para hokeji, 2022 Para Hockey Cup, 27. novembra – decembra. 3 Bridgewater, NS a majstrovstvá sveta v para hokeji IPC 2023.

READ  Súhrn športových správ: Tenistka Krežhiková odstúpila z French Open kvôli Pouskovej Kovitovej; Futbal – „Je to naozaj špeciálne“ – Emocionálny Mourinho sa raduje z európskej slávy a oveľa viac

„Keďže sa tešíme na niekoľko kempov a veľké medzinárodné podujatia, sme nadšení z hĺbky talentu, ktorý bude pokračovať v kanadskom národnom para hokejovom tíme počas celej sezóny,“ povedal Starkman. „Vieme, že tento tím spája vyššie vedenie a mladé talenty a budú sa naďalej navzájom presadzovať v tréningových kempoch, aby sa pripravili na príležitosti reprezentovať Kanadu na medzinárodnej scéne.“

Kanadský národný para hokejový tím roztriedil svoju súpisku

30 hráčov

Zúčastnil sa výberového kempu od 3. do 8. septembra vo Winsport Event Center v Canada Olympic Park v Calgary.

Pre viac informácií o kanadskom hokeji a kanadskom národnom para hokejovom tíme navštívte HockeyCanada.ca alebo nás sledujte cez sociálne médiá Facebook, Twitter A Instagram.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close