Hlavné správy

Švédsky manažér Victor Lindelof vysvetľuje opomenutie

Victor Lindelof sa sťahuje zo Švédska pred zápasmi proti Slovensku, Nórsku a Srbsku Dvadsaťsedemročný hráč, ktorý bol minulý rok vymenovaný za kapitána Švédska, bol nútený pozerať sa z postrannej čiary pre opakujúce sa zranenie.

Manažér John Anderson po prvýkrát pred stretnutím svojho tímu túto správu potvrdil a zdôraznil, že zranenie potrebuje čas na zahojenie.

„Musí sa zotaviť z opakujúceho sa zranenia“ cituje Andersona Aftonbladet. „Victor nie je kapitán, bol to najdôležitejší hráč za mojich šesť rokov (veli som). Nikdy ma nesklamal, je to veľká rana, ale to je všetko.

„Bolo to také komplikované, nevideli sme šancu, že sa to zlepší. Potom si radšej oddýchne. Určite som to videl, pretože mal dlho problémy. Bol som za ním pred mesiacom a rozprávali sme sa o tom.“ Rozprávali sme sa takmer každý deň, fungovalo to. Uvedomili sme si, že sa to nestane.

Čítať viac: Podpis Man Utd pod Ericom Den Hawkom musí mať tri kvality

Lindelof bol v minulosti pre dlhodobý problém s chrbtom vyradený z medzinárodných povinností a problém ovplyvnil aj prípravu na minuloročné majstrovstvá Európy.

Nový manažér United Eric Den Hawk možno vysvetlil problém, ale dúfa, že medzinárodná povinnosť pre Lindelofa bude pripravená, keď sa sezóna začne koncom budúceho mesiaca.

Lindelof je jedným z mála stredných obrancov v Spojených štátoch s pomerne jasnou budúcnosťou. Očakáva sa, že odídu Eric Bailey aj Bill Jones a existujú otázky o budúcnosti kapitána Harryho Maguirea.

Mimo ihriska sa Lindelof pripojil k Brunovi Fernandezovi, aby podporil kampaň UNICEF na pomoc obetiam vojny na Ukrajine.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close