Zábava

Svetové turné, “ Oh La La, “ The Bread ‚ (exkluzívne)

SNT Pokrýva väčšinu jeho predaja vrátane funkcie animácie.“Jungle Punch: Svetové turné, francúzska komédia „Oh la la“ a medzinárodná melodráma „The Braid.“

„The Jungle Bunch: World Tour“, produkované popredným animačným štúdiom TAT Productions, je pokračovaním celovečerného animovaného hitu „The Jungle Bunch – The 3D Movie“, jednej z celosvetovo najvýnosnejších francúzskych produkcií v roku 2017 a predalo sa viac ako 70 kusov. . územia. Spinoff Movies rozširuje populárny animovaný seriál „The Jungle Punch“, ktorý sa snaží brániť svoje kráľovstvo po dobrodružstvách skupiny túlavých zvierat.

Viac od Variety

V „The Jungle Bunch: World Tour“ tajomný super zloduch pokryje les jedovatou ružovou penou, ktorá exploduje, keď sa dostane do kontaktu s vodou, a podnieti hrdinské zvieratá, aby sa vydali na anti-rasovú cestu okolo sveta. Alternatívna medicína pred začiatkom obdobia dažďov.

Po predstavení programu kupujúcim v Cannes prostredníctvom scenára a navijaku ho SND predalo spoločnostiam ako Nos v Portugalsku, Brazens vo Švajčiarsku, Grand End na Blízkom východe, AQS v Českej republike a na Slovensku, Blitz v Ex Yougslavia, Acme v Pobaltí. , Červený mys v Izraeli, Najuda v Škandinávii a Vertigo v Maďarsku. CGI animovaný film bude uvedený vo Francúzsku prostredníctvom SND.

Rami Nahas, vedúci medzinárodného predaja a distribúcie SND, sa zúčastní na filmovom trhu Annecy (MIFA), aby sa stretol s kupcami a pokračoval v rokovaniach, ktoré sa začali v Cannes.

„Ólalá!“ SND má za sebou aj nejaké predpredaje. Režíroval ju Julian Herv („Hľadá sa Teddy“) a hral v kresťanských komédiách ako Christian Clavier („Sériové (zlé) manželstvá“) a Didier Borden, Sylvie Test a Marianne Denicourt.

Film sleduje, že Alice a Francois, ktorí sa zosobášia, dohodli stretnutie svojich dvoch rodín, ktoré pochádzajú z rôznych prostredí. Alice sa rozhodla, že dá každému nejaké testy DNA na označenie tejto udalosti, ale výsledky boli mätúce.

READ  Dočasné zamestnanie - víza pre kreatívnu prácu

Komédiu, ktorá sa nedávno dokončila, získali Belga v Peneloxe, Vertigo v Maďarsku, Tri Pictures v Španielsku, Nose v Portugalsku a Pathe vo Švajčiarsku. „Ólalá!“ Produkovali ho SND a White & Yellow, odštartovali ho zakladatelia vznikajúcej digitálnej spoločnosti Brute. SND bude film distribuovať vo Francúzsku.

Ďalší vrchol na SND, „Vrkoč“ Adaptácia bestselleru Leticie Columbine z natáčania v Taliansku, Kanade a Indii s Kim Raver („Grace Anatomy“), Fotini Beluso („Romanso Familiar“) a Miou Melcher („Beyond the Clouds“).

Columbine režíruje film podľa jeho knihy, z ktorej sa celosvetovo predalo viac ako dva milióny kópií a bola preložená do 40 jazykov. Film je produkovaný Curiosa Films Oliviera Delbosca a obsahuje titulky k filmom Claire Denis „Hviezdy na poludnie“ a „Stratené ilúzie“ a Marca Missonniera Moana Films („The Odyssey“) SND, kanadské Forum Films a taliansky Indigos. Spear je nastavený na zvládnutie kanadskej distribúcie.

SND uzavrelo nedávne zmluvy v pláne pre Holandsko (Paradiso), Belgicko a Luxembursko (Panache), Japonsko (Longride), Španielsko (Selekta), Nemecko (Wild Punch), Švajčiarsko (Presence) a Blízky východ (Grand Nt. ). . SND sa chystá film uviesť vo Francúzsku.

Odroda Najlepšie

Prosím zaregistrujte sa Odrodový bulletin. Ak chcete získať najnovšie správy, sledujte nás Facebook, TwitterA Instagram.

Kliknite sem a prečítajte si celý článok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close