šport

Svojich 40. narodenín sa nedožil: Slovenský futbalista narazil do stromu a na mieste zomrel

Marek Krejčí sa narodil 20. novembra 1980. Ako 16-ročný nastúpil do tímu bratislavského Interu, kde strávil 4 roky. Potom začal obliekať dres maďarského klubu Gyõr ETO FC.

Zdroj: TASR

Neskôr sa vrátil na slovenské trávniky, kde hrával za Artmediu Petržalka, s ktorou vyhral Slovenský pohár. Krejčí nastúpil v mládežníckej reprezentácii a v roku 2004 nastúpil v priateľskom zápase s Rakúskom aj za slovenské A-mužstvo.

Jeho poslednou kariérou a životnou zastávkou bolo Nemecko. Tam pôsobil v druholigovom tíme Wacker Burghausen. Vo svojej poslednej sezóne bol druhým najlepším strelcom tímu. V druhej nemeckej lige odohral celkovo 87 zápasov a strelil 26 gólov.

Marek Krejčí

Zdroj: TASR

Život Mareka Krajčiho sa skončila nehodou. Z neznámych dôvodov na svojej trase z Mníchova do Burghausen zišiel z cesty a narazil do stromu. Mladý útočník zostal zakliesnený vo vozidle a hasiči vyslobodili iba jeho mŕtve telo. Pri zrážke si údajne zlomil väzy.

Podľa oficiálnych vyhlásení za nehodou nestál alkohol, možnou príčinou bola únava a následný mikrospánok. „Veľmi nás to zasiahlo, súcitíme s jeho manželkou a dieťaťom,“ uviedol po nehode šéf Wacker Burghausen Willi Kleine.

Marek Krejčí

Zdroj: PNP Trauenportal

READ  Depot: Leela je dramatička

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close