šport

Tajomstvo výrazného ZUBU hokejistu Višňovského: Kopal do neho kolega … Hm, kto ti poradil?!

Bývalý hokejista Boris Valábik a jeho kolega Marián Gáborík žnú úspechy už niekoľko mesiacov so svojim podcastom s názvom Boris a Brambor. V súčasnosti sa ich mini projekt dostal dokonca na televízne obrazovky. V utorok večer o 21:20 sa audio verzia stane plnohodnotnou šou na obrazovkách verejnoprávnej RTVS.

V najnovšej časti si dvojica pozvala k svojim mikrofónom kolegu z ľadovej plochy Ľubomíra Višňovského. Je známy nielen svojimi športovými úspechmi, ale aj výrazne bielymi rovnými zubami, ktoré by mu mohli závidieť mnohí hollywoodski herci. Aj Ross z Priateľov by pri pohľade na nich zbledol závisťou.

No a Valábik si nenechal ujsť príležitosť zahrabať sa vo výhode Ľubovej. „Čí nápad bol tento odtieň zubov, keď sme pri tom boli?!“ Spýtal sa Boris, ktorý nebol spokojný s odpoveďou, že farba bola kopírovaná jedna k jednej s pôvodnými zubami. „Jeden za jeden za čo? Do vlasov?“ „Dobre, tak som si vzala jeden odtieň. Teraz je to moderné, tak som išla s dobou,“ oznámil Višňovský.

Ľubomír Višňovský vysvetľuje, že mal iba o zub belší ako pôvodne vyrobený odtieň.

Zdroj: RTVS

Boris Valábik položil zákernú otázku o zuboch.
Tajomstvo výrazného ZUBU hokejistu

Zdroj: RTVS

Ale Marián Gáborík si tiež myslí, že v prípade zubov jeho kolegyne nešlo iba o jeden odtieň. Višňovský však musel počítať s podobným výkopom. „Nie je žiadnym tajomstvom, že pre mňa a Mariána neexistujú žiadne zakázané témy, a keď z rozhovoru niečo vyjde, jednoducho sa na to opýtame. Počítame s tým aj naši hostia. Máme šťastie, že nie sme nijako obmedzovaní v rámci predstavenie prísnym scenárom alebo šeptom režiséra. Chceme, aby predstavenie vyzeralo prirodzene a uvoľnene, a vďaka tejto slobode to môžeme dosiahnuť. Verím, že to diváci ocenia, “ dodal Valábik.

READ  Spojené štáty americké majú najviac hráčov v rebríčku ATP Top-100
-->

V utorok sa na televízne obrazovky dostane aj podcast Borisa Valábika a Mariána Gáboríka.
Tajomstvo výrazného ZUBU hokejistu

Zdroj: RTVS

Počuli ste už podcast Boris a Potato?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close