Technológie

Take-Two Takedown of Code Simulator 3 Ad pomocou uniknutých záberov GTA 6

Oznámenie o zastavení šírenia bolo urobené mocnosťami, ktoré sú v Take-Two, keďže vývojár Code Simulator 3 Kofi Stein North použil uniknuté zábery z GTA 6 v najnovšom traileri.

Spomínaný trailer (ktorý som si pozrel) predstavil NPC s názvom Shawn. Hravé nastavenie, ktoré ukazuje Shawnovi rozhovor o jeho práci v Goat Simulator 3.

Code Simulator 3 dostal začiatkom tohto mesiaca slávnostnú aktualizáciu.

Tu sa chválil svojimi pôsobivými zručnosťami v robení rocku (chodil do „najprestížnejšej školy rockových bábok na svete“, chápete) a premýšľal o tom, že niekedy sedel na lavičke a premýšľal o svete vo veľkom. Celkovo vzaté, niektoré dosť nepríjemné veci.

Ale to, čo upútalo pozornosť všetkých (takmer ako keby o to išlo), Unikli zábery z GTA 6 Do voľnej prírody sa dostal začiatkom tohto roka.

Počas diskusie o svojej ďalšej práci NPC Shaun povedal nasledovné: „Mám v pláne ďalšie veci, iné, väčšie herné svety. Môžete ma vidieť na niektorých z uniknutých záberov spred niekoľkých mesiacov.“

Keď to povedal, trailer sa presunul na scénu Shawna v upravenom klipe z únikov GTA 6.

Netreba dodávať, že majiteľ Rockstar Take-Two nebol spokojný s pridaním a trailer bol teraz odstránený z rôznych kanálov Code Simulator 3. Na jeho mieste správa znie: „Toto médium bolo deaktivované v reakcii na sťažnosť vlastníka autorských práv.“

Eurogamer požiadal Gabi Stein o komentár.

Čo sa týka GTA 6 a tohto úniku, predpokladá sa, že za tým stojí 17-ročný mladík z Oxfordshire. Pred súd sa postavil v septembri. Tínedžer, ktorý nebol menovaný, bol obvinený z dvoch prípadov zneužitia počítača a dvoch prípadov porušenia podmienok kaucie.

Medzitým Rockstar priznal únik v septembri a uviedol, že je „veľmi sklamaný“ situáciou. Okrem toho uviedla, že únik nebude mať „dlhodobý vplyv“ na celkový vývoj hry.

READ  Dnešné slová: 31. júla Wordle Tu sú odpovede a tipy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close