Zábava

Takto teraz vyzerá slávna séria Hercules: Páni, má viac ako 60!

Kevin Sorbo sa narodil 24. septembra 1958. Ako mladý muž sa rozhodol študovať marketing a reklamu. Aby to mohol zaplatiť, začal vyrábať modely pre tlačenú a televíznu reklamu.

Už v polovici 80. rokov začal mať príležitostné šance vo filmoch a seriáloch. Podľa medializovaných informácií bol jedným z kandidátov na rolu Supermana, ktorú nakoniec dostal Dean Cain. A takisto sa s ním počítalo v úlohe agenta Muldera v Aktoch X, ktorého nakoniec stvárnil David Duchovny.

Hercules sa tak stal jeho prelomovou úlohou. V roku 1994 sa do sveta dostalo 5 filmov, ktoré sa dostali na plátna v období od apríla do novembra.

Kevin Sorbo a Michael

Zdroj: Televízia MCA

Po úspechu filmu zahájil sériu v roku 1995. Okrem toho sa Sorbo v tejto úlohe niekoľkokrát objavil aj v seriáli Xena – táto hrdinka sa divákom predstavila už v prvej sérii Hercules.

Hercules bol ako projekt v polovici 6. série zrušený. Kevin údajne odmietol predĺžiť zmluvu o ďalšie tri roky. A tak sa Hercules v roku 1999 skončil.

Herec sa medzičasom objavil napríklad vo filme Kull dobyvateľ. Po zrušení série sa jeho účinkovanie v ďalších projektoch skutočne začalo. Na svojom konte má okolo 80 filmov, zahral si aj v seriáloch ako Andromeda, Dharma a Greg, Dva a pol chlapa, OC a ďalších.

Carmen Electra, Sean Maguire

Zdroj: Regency Enterprises

V roku 1998 sa Kevin oženil so Samom Jenkinsom, ktorý sa rok predtým objavil v malej úlohe v seriáli Hercules. Majú spolu tri deti.

A takto dnes vyzerá sériový poloboh:

Kevin Sorbo

Zdroj: Instagram KS

Kevin Sorbo

Zdroj: Instagram KS

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close