Technológie

Takto vyzerá PS5 naživo. Uvidíte, aké je to obrovské!

Sony PlayStation 5

Ďalšia generácia konzoly novej generácie, Sony PlayStation 5, postupne prechádza všetkými potrebnými certifikáciami. Nedávno sa tiež obrátila na zamestnancov kancelárie Národnej komunikačnej komisie na Taiwane.

Úrad konzolu zdokumentoval a následne pripravil správu, ktorá obsahovala aj fotografie vybavenia. Celú správu s fotografiami si môžete pozrieť tu (PDF).

Sony PlayStation 5

Okrem toho, že taiwanská kancelária ukazuje, čo je v balení a ako vyzerá, môžeme vidieť, aká veľká je nová PS5 v skutočnosti. Ako sme uviedli v samostatnom článku„PS5 je najväčšia konzola v modernej histórii a prekonáva zahnuté konzoly PS3 alebo Xbox One.

Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 5

Pri pohľade na to, ako konzola vyzerá, keď je umiestnená, je zrejmé, že dizajnéri spoločnosti Sony navrhli jej použitie predovšetkým vo vertikálnej orientácii. Inými slovami, „na stojane“.

Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 5

Spoločnosť Sony uviedla, že s PS5 si zákazníci budú môcť rozšíriť svoje úložisko o slot NVMe. Pohľad na tento mechanizmus však nie je správou taiwanského orgánu, čo je škoda.

Výrobca navyše naznačil, že PlayStation 5 bude možné prispôsobiť, čo naznačuje, že je možné vymeniť aspoň jeden z bočných panelov.

Sony PlayStation 5 na Slovensku začne predávať už 19. novembra za cenu 499 € (plná verzia), resp. 399 € (digitálna verzia). Na niektorých trhoch sa začne predávať o týždeň skôr. Nový vodič DualSense bude stáť 70 €a rovnako drahé budú aj najdrahšie hry.

READ  Nová verzia Microsoft Edge je vonku. Prináša aj zásadné novinky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close