Zábava

‚Talk To Me‘ Worldwide Bankside Films (exkluzívne) | správy

Bankside Films predala všetky svetové územia spoločnosti Danny Filippo a titul Sundance Michaela Filippa. hovor so mnou.

Dohody o tomto žánrovom filme sú teraz spečatené so spoločnosťami Gaga (Japonsko), Neo (Grécko), Sun Distribution (Španielsko, Portugalsko a Latinská Amerika), PVR (India), Prima Cinema (Indonézia), GSC Movies (Malajzia), 888 Films . International (Filipíny), The Shaw Organization (Singapur), Vertigo (Česká republika, Slovensko a Maďarsko), Independanta (Rumunsko), Lev Cinemas (Izrael), Empire (Južná Afrika), Pirfilm (Turecko), PTV Media Group (Bulharsko) ) a Penny Black Media (letecké spoločnosti).

hovor so mnou Sleduje skupinu priateľov, ktorí objavujú, ako vykúzliť duchov pomocou nabalzamovanej ruky. Kým jeden z nich neuvoľní desivé nadprirodzené sily, ocitnú sa v novom vzrušení.

Ide o režijný debut bratov dvojčiat Dannyho Filippa a Michaela Filippa, austrálskeho dua známeho pre ich kanál na YouTube Rakkaraka. Danny Filippo napísal scenár spolu s Billom Hinzmanom.

Herecké obsadenie vedie Sophie Wilde spolu s Mirandou Otto, Alexandrou Jensen, Joe Birdom, Otisom Tanjim, Joeom Derauxom, Marcusom Johnsonom a Chrisom Alosiom.

hovor so mnou Predtým predávané spoločnostiam A24 (Severná Amerika), Elevation (Spojené kráľovstvo-Írsko) a Front Row (Stredný východ), ako aj GP Cinema (Pobaltské štáty), Premier Distribution (Benelux), MCF (bývalá Juhoslávia), Caplite (Nemecko) . a Rakúsko), Koch (Taliansko), The Coop Corp (Južná Kórea), M2 (Poľsko), Scanbox (Škandinávia), Presence (Švajčiarsko), A Really Good Film Company (Taiwan a Hong Kong), Creative Motion (Thajsko) a Nuri Pictures (Vietnam).

O distribúciu v Austrálii a na Novom Zélande sa postarajú Umbrella, Maslow Entertainment a Ahi Films.

Producentmi filmu sú Samantha Jennings a Christina Syton z austrálskeho Causeway Films, ktoré mali v roku 2014 medzinárodný hit s Jennifer Kent. Babadook.

Stephen Kelliher a Sophie Green z Bankside sú výkonnými producentmi hovor so mnou. K Bankside a Causeway sa najbližšie pripojí John Bells nos, momentálne v postprodukcii; a Samuel van Grinsven Vyšiel som na ten kopec V predprodukcii hrajú Vicky Krebs a Dacre Montgomery.

READ  Zameranie: Madovich padá kvôli kontaktu Kovida

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close