Tata Open Maharashtra: Obhajca titulu Wesley Musetti čelí zákazu činnosti | Tenisové novinky

Pune: Na mužskom tenisovom turnaji Tata Open Maharashtra, ktorý sa začína v nedeľu, bol obhajca titulu Jiří Wesley vyžrebovaný v rovnakom polčase ako druhý nasadený Talian Lorenzo Musetti.
Čech Wesley, ktorý naposledy vyhral podujatie série ATP 250 v roku 2020, skončil štvrtý a v semifinále by mohol čeliť 19-ročnému Musettimu. Prvá okrúhla taška pre oboch.
Ruský 15. hráč Aslan Karatsev sa po ročnej prestávke spôsobenej epidémiou dostal na vrchol 494 000 dolárového návratu do kalendára.
Žreb úrovne 28 hráčov nemohol byť pre indických veriacich ťažší.
Yuki Bambri sa vo svojom úvodnom kole stretne s bývalým slovenským 80. miestom Josephom Kowalikom, zatiaľ čo Brajnesh Guneswaran bude čeliť piatemu Nemcovi Danielovi Altmeyerovi.
Ramkumar mohol naraziť v druhom kole s Bombajom, no najskôr musel predstihnúť ôsmeho Taliana Stefana Travagliu.
Hrať za Arjuna Gatheho, bývalého portugalského číslo 28 Joao Souzu, je nevyhnutná úloha.
V kategórii dvojíc sú na druhom mieste Ramkumar Ramanathan a Rohan Bopanna, ktorí v úvode sezóny získali titul v Adelaide a svoje ťaženie začnú proti americkému páru Jamie Ceretani, Nicholas Monroe.
Pambri a Divij Sharan čelia Rakúšanovi Dennisovi Novakovi, Souza, Gade a Purav Raja čelia Rodovi Albotovi z Moldavska a Ricardusovi Fernandezovi z Litvy.
V kvalifikačnom kole by v druhom kole mohli naraziť domáce divoké karty Sasikumar Mukund a Manish Sureshkumar.