Zábava

Táto nepokojná hra Netflix prinútila všetkých hovoriť

Film č. 3, ktorý je momentálne v USA na Netflixe, je originálny film vydaný spoločnosťou Streamer v posledných dňoch roku 2021. Zahŕňa dosť agresívny plán vydania filmu na minulý rok, ktorý vydal aspoň jednu novú originálnu službu. Obrázok týždňa. Nakoniec nám to dalo všetko Chýba Robiť Da 5 krvi, Ťažko padnú, A Sila psa, Dovoľte mi uviesť niekoľko príkladov. Päť dní pred Novým rokom medzitým všetci stále hovoria o nevyhnutnom pôvodnom filme Netflixu z polovice decembra – Stratená dcéra.

V hlavných úlohách Olivia Coleman a Dakota Johnson, Film Napísala Maggie Gillenhall, ktorá tu debutovala ako režisérka. Scenár adaptoval z rovnomenného románu od Eleny Fernandez.

Stratená dcéra Film Netflix

Ako už z názvu tušíte, materstvo je povrchnou témou filmu. Je to aj téma jeho suroviny. „Aké hlúpe je myslieť si, že svojim deťom môžete povedať o sebe aspoň 50 rokov,“ píše Ferrand v jednom bode románu. „Treba ich vnímať ako človeka, nie ako funkciu. Som tvoja história, začni so mnou, počúvaj, čo ti poviem, bude sa ti to hodiť.

Vo filme Coleman hrá „Ledu“ ako osamelú ženu na dovolenke na pláži. Vidiac mladú matku a dcéru na pláži, je nimi pohltená. Ich vzťah a ich spoločná rodina pripomínajú Litine vlastné zložité emócie spojené s raným materstvom.

Zo zhrnutia Netflixu: „Emocionálny čin šokuje Litu v podivnom a hrozivom svete vlastnej mysle, kde je nútená čeliť nezvyčajným rozhodnutiam, ktoré urobila ako mladá matka, a ich následkom.“ Účinkujú Jesse Buckley, Ed Harris, Peter Surskart, Takmara Dominic a Paul Meskel.

Kritika a reakcia

Olivia Coleman ako Leda v pôvodnom filme Netflix „Posledná dcéra“. Zdroj obrázkov: Yannis Drakoulidis / Netflix
  • New Yorker: „Maggie Gillenhallsová Stratená dcéra Nudné, trpké a veľký úspech “
  • Orol: „Nemilosrdná Excelencia Stratená dcéra”
  • Obranca: „Stratená dcéra Kritika – Olivia Coleman trvá na bizarnej psychológii Maggie Gillenhallovej “
READ  Franklin vyhráva zlato C1 na ME v kanoistickom slalome na Slovensku - foto 1 z 1

O hod Zhnité paradajky, Film získal hodnotenie takmer 95 percent kritikov. Zdá sa, že diváci na film medzitým reagovali úplne inak. V súčasnosti má hodnotenie 44 % na stránke s recenziami (na základe viac ako 250 hodnotení).

„Skvelé herecké obsadenie bolo premrhané v nudnom príbehu, ktorý nikam nevedie,“ hovorí 2-hviezdičkový používateľský názor. „Sľubuje to nejaké napätie či dokonca hrôzu, ale neposkytlo to nič iné ako nepríjemný dav. Nevedel som sa dočkať, kým sa to skončí, no do konca som márne hľadel na to, že za celý výlet bude niečo, čo stojí za to.“ koniec.Bohužiaľ, bol som sklamaný.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close