Technológie

Telefón Pixel 6 mohol uniknúť, a nie raz, bol v rukách spoločnosti Google

Google predbehol potenciálne úniky noviniek o Pixel 6 a Pixel 6 Pro Oznamujúce telefóny V auguste vrátane skutočnosti, že budú fungovať na dlho rastúcom čipu držby spoločnosti. Niektoré úniky však v poslednej dobe môžu chytiť skutočnú jednotku. Bolo zverejnené video HisThisistechtoday na Twitteri Môže ukázať predprodukčnú verziu Pixel 6 Pro, doplnenú o tri zostavy zadných fotoaparátov.

Google sa samozrejme nehanbí podeliť sa o to, ako zariadenie vyzerá – dokonca ani o inštaláciu Ľudia sledujú falošné jednotky v jeho obchode v NYC. Zariadenie zabalené v tomto krátkom klipe vyzerá ako to, ktoré sme doteraz videli – aj keď s podivným zástupným symbolom loga Google. Telefón v tomto videu vyzerá, že má diernu selfie kameru a všetky jeho tlačidlá sú umiestnené na jeho pravom okraji.

Telefón v tomto videu je podobne ako rendery Pixel 6 Pro zdieľané spoločnosťou Google Kovová a leštená koľajnica Okolo svojej vyvýšenej lišty fotoaparátu, na rozdiel od telefónu Pixel 6 Tmavá, matná textúra Ako vlak priznáva, v tejto scéne je ťažké povedať to isté.

Aj keď sa to nemusí zdať, ako vidíme, ako telefón vyzerá, pozoruhodnou vecou na tomto videu je, že je displej poháňaný, čo je u Pixel 6 alebo 6 Pro uhol. Nie Videl viac, Z tejto novej reklamy. Je pravda, že je to monotónny pohľad, ktorý ukazuje rovnakú obrazovku, akú vidíte počas procesu nastavenia systému Android 12. Pixel 6 Pro bude vybavený 6,7-palcovou obrazovkou QHD + s obnovovacou frekvenciou 120 Hz.

Zatiaľ nie je jasné, kedy Google plánuje úplne pokryť Pixel 6 a Pixel 6 Pro alebo kedy bude zdieľať ceny a dátumy vydania. Ale ak existujú náznaky predchádzajúcich rokov, bude to čoskoro, možno v októbri.

READ  Aká vysoká je lady Dimitres z dediny Resident Evil?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close