Zábava

Televízny kanál Anglicko vs. Slovensko, úvodný čas a podrobnosti o prenose vyraďovacieho zápasu Euro 2024

Anglicko sa vo vyraďovacej časti stretne so Slovenskom Euro 2024Fanúšikovia dúfajú, že dokážu zmeniť svoje nevýrazné výkony.

Napriek trochu neinšpiratívnemu začiatku v Nemecku bude tím Garetha Southgatea dychtivý podať svojim priaznivcom veľmi vzrušujúce predstavenie. Napriek prvenstvu v C-skupine Anglicko dokázalo vo svojich troch skupinových zápasoch vyhrať iba raz a proti Srbsku, Dánsku a Slovinsku strelilo iba dva góly.

Ak Anglicko vyhrá, vo štvrťfinále narazí na Švajčiarsko, keď zdolalo Taliansko 2:0. Keď sa blíži nedeľný zápas, Mužské športy Priniesli sme vám všetky podrobnosti o súťaži.

čítaj viac: Prestup Manchestru City za 5 miliónov libier, ktorý rozptýlil obavy PSR v Premier League

čítaj viac: Ako mohli rozhovory Man Utd a Anglicko prebehnúť o návrate Luka Shawa na Euro 2024

Kedy začne súťaž?

Zápas má výkop v nedeľu (30. júna) o 17:00 vo Veldins Arene v Gelsenkirchene.

Vďaka víťaznému gólu Judea Bellinghama proti Srbsku v úvodnom zápase Anglicka na Euro 2024 je to zatiaľ jediný prízemný zápas Anglicka, ktorý okúsilo víťazstvo na turnaji.

Kde môžem sledovať Anglicko vs Slovensko?

Zápas medzi Anglickom a Slovenskom bude vysielať televízia ITV 1 a Mark Bogatch bude hosťovať. Spravodajstvo sa začne o 15:30.

Zápas je možné streamovať naživo online prostredníctvom platformy a aplikácie ITVX kompatibilnej s rôznymi zariadeniami.

Konkurenčné kurzy

*Správne v čase písania

Anglicko je silným favoritom 1/7 na to, aby porazilo Slovensko a postúpilo do štvrťfinále, zatiaľ čo východoeurópsky národ má podľa Bedvictora 4/1 na to, aby porazil Troch levov.

Kurz na remízu je stanovený na 13/2, čo môže viesť k predĺženiu a penaltám, ak sú tímy vyrovnané po 30 minútach.

Three Lions patria medzi favoritov na víťazstvo na tohtoročnom turnaji Euro 2024 a fanúšikovia môžu dostať do rúk úplne nové súpravy Nike na doma a vonku ešte pred začiatkom turnaja.

READ  Slovensko môže zvážiť, že by Ukrajine dodalo stíhačky ruskej výroby

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close