šport

Televízny reportér sa trénera nemeckého tímu opýtal, ako byť ‚krásnou ženou‘ v hokejovom tíme plnom ‚krásnych mužov‘.

  • Spýtal sa reportér trénerky NemeckoNárodných mužov hokej Aké by to bolo byť „krásnou ženou“ v skupine „krásnych mužov“.
  • Asistentka trénera nemeckého tímu Jessica Campbellová odpovedala: „Nerozumiem, čo sa snažíte povedať.“

Televízny reportér sa opýtal trénera nemeckej mužskej hokejovej reprezentácie, ako byť „krásnou ženou“ v tíme „plnom pekných mužov“ – a tréner sa prestal vypytovať.

„Aké to je byť v tíme, keď ste krásna žena a celý tím sú krásni muži?“ Fínsky národný vysielateľ Yleisradio Oy sa po stredajšom tréningu opýtal 29-ročnej Jessicy Campbell, reportérky slovenskej televízie. Nahlásené.

„Prepáčte, nerozumiem, čo sa snažíte povedať,“ povedala Campbellová, asistentka trénera, ktorá sa nedávno stala prvou ženou, ktorá sa pridala. Školenie Odpovedali zamestnanci reprezentácie, ktorá sa zúčastňuje majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji seniorov mužov IIHF.

Reportér položil svoju otázku znova.

„Toto je moja práca a kariéra,“ povedal Campbell. „Hráči si robia svoju prácu. V hokeji máme s hráčmi silný vzťah a o nič iné nejde.“

Po rozhovore Campbell vyjadril svoje sklamanie, keď sa ho opýtal mediálny manažér nemeckého tímu Yleisradio Oy.

Campbell povedal pre Yleisradio Oy, hlavný tréner nemeckého tímu Tony Soderhomme, že bol prijatý pre jeho hokejové schopnosti a pochválil jeho trénerské schopnosti a „technické znalosti“.

Campbellová, bývalá hráčka kanadského ženského národného tímu Powerhouse a absolventka Cornella, povedala Vo funkcii, ktorú tento týždeň zverejnila Medzinárodná hokejová federácia Pôsobí aj v špeciálnych tímoch a hráčskom rozvoji v nemeckom mužskom tíme.

„Neviem, či to vychádza zo ženskej hry, ale môj prístup je pridať hodnotu jednotlivým hráčkam za účelom spoločného tímového cieľa,“ povedala Campbell pre IIHF.

„Nevidím svoju rolu inak ako ostatní asistenti trénera, ale myslím si, že môžem mať jedinečný pohľad na to, ako som študoval hru a pochopil prístupy k športu a rozvoju,“ dodal.

READ  Kde sa pozerať, televízny program, podrobnosti o živom vysielaní a ďalšie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close