Tenis: Aslan Kardashian vo finále ATP Tour v Sydney porazil Andyho Murrayho v dvoch setoch

Bývalý šampión Wimbledonu Andy Murray bol vylúčený z prvého finále ATP Tour v roku 2019 po prehre s Aslanom Karatsevom 6:3, 6:3 v priamom zápase triedy v Sydney.

• Aslan Kardashian porazil vo finále Sydney Classic Andyho Murrayho
  • Británia prehrala 6:3, 6:3 bez odpovede najlepšieho ruského hráča
  • Porazil Reillyho Opelku a dostal sa do svojho prvého finále ATP Tour od roku 2019
  • V sobotu však vyzeral unavene a bol jednoducho lepší ako Karatsev
  • Najnovšie tenisové správy vrátane živých akcií a výsledkov

Andy Murray prehral v posledných dvoch rokoch svojho prvého turné ATP, keď na Sydney Open Classic porazil Aslana Kardashiana v priamych setoch.

Murray bol na čele po tom, čo v semifinále zdolal Američana Reillyho Obelku, no Karatsev ho rozdelil do dvoch setov a predbehol ho s bleskovou silou.

Ten, kto skončil na prvom mieste, porazil víťazov zo všetkých častí poľa, vyhral 6-3 6-3 a získal svoj tretí titul na ATP Tour.

Aslan Kardashian zdolal Andyho Murrayho 6:3, 6:3 vo finále turnaja Sydney Open Classic.

Kardashian si v sobotu vybrala Murrayho niekoľkými krásnymi strelami a úžasnou presnosťou

Britt to všetko vzdala a ťažko sa snažila zostať v zápase, no vyzerala byť trochu unavená

Bolo to Murrayho prvé finále od októbra 2019, keď na European Open v Antverpách porazil Stanislasa Wawrinku, ale nedokázal nájsť ďalšie šokujúce víťazstvo, keďže pokračoval v hľadaní svojej starej formy po operácii bedrového kĺbu.

Karatčev bol jedným z najúžasnejších grandslamových semifinalistov v histórii, keď sa pred 12 mesiacmi dostal do posledného štvrtého kvalifikačného kola v Melbourne.

Ale 28-ročný hráč, ktorý celý svoj život strávil na spodku tenisového okruhu, dokázal, že je na čele tabuľky, dostal sa do top 20 a vlani vyhral tituly v Dubaji a Moskve. .

V semifinále v Sydney porazil Dana Evansa, aby v prvom zápase porazil Murray Service a zabránil tak finále All-British ATP Tour.

Kardashian porazil Dana Evansa v troch setoch a ukázal, že je na čele tabuľky.

Murrayho servisná hra bola zmiešaná - urobila niekoľko es, ale niekoľko dvojchýb

Murrayho servisná hra bola zmiešaná – urobila niekoľko es, ale niekoľko dvojchýb

V piatom geme druhého setu premárnil zlatú príležitosť poraziť Karaceva

Kardashian dokázala úžasne spracovať uhly s úžasnou obsluhou a nástenným displejom

Scott zaplatil najnižšie percento prvého podania v úvodnom sete, ale Khartsev bol lepší, požadoval svoj polbod s víťazmi a urobil len štyri povinné chyby.

Druhý set sa začal rovnako ako prvý zápas, keďže 28-ročná Kardashian, 28-ročná hráčka nasledovala Murrayho s množstvom zranení zo zadnej časti kurtu.

Murray ukázal svoje staré ja v piatom zápase, ktorý trval takmer 13 minút, keď Británia statočne bojovala, aby získala brejk, ale Kardashian bojovala s búrkou.

Murray si na vstup do prvej svetovej stovky bude musieť ešte počkať pred odvetou proti Nicolasovi Basilashvilimu na Australian Open.

Bola to veľká premárnená príležitosť pre Murrayho – ktorý mal dvojnásobný brejkový bod predtým, ako bol zatlačený na Deuce, a premárnil niekoľko šancí na zlomenie svojho súpera – ktorý vyhral zápas so svojou prvou výhodou.

READ  Collins získal v Palinme svoj prvý titul na okruhu WTA

Ruský hráč napokon zabral zápas za hodinu a 32 minút a získal svoj tretí titul v kariére.

Porážka znamená, že 34-ročný hráč si bude musieť počkať, kým sa dostane späť do prvej stovky, ale mohol by ísť do Melbourne v nádeji na Australian Open a odvetu s Nicolasom Basilashvilim, ktorý tento týždeň prehral v 2. kole. .

Obnovte všetky hry a predstavenia finále Sydney prostredníctvom živého blogu Sportsmail OLI GAMP.