Tenis | ITF Sheffield zaokrúhliť nahor | Ferry, Hussey a Monday si nárokujú tituly

Autor: Glenys Furness

• Arthur Ferry vyhral titul vo dvojhre
  • Brit nikdy neprehral set
  • Giles Hussey & Johannes získali v pondelok titul vo štvorhre
Sheffield, Spojené kráľovstvo – Arthur Ferry Získal titul vo dvojhre bez straty jediného setu. Giles Hussey & Johannes Monday Vyhral titul vo štvorhre.

Kúpte si najnovšie vybavenie od špičkových hráčov Pro: Direct Tennis Shop A pozrite sa na ich sortiment hráčskych súprav.
Kliknutím zakúpite cez Britwatch Sports

Arthur Ferry Vstúpi na podujatie ITF a nebude hodnotený. Británia vyžrebovala kvalifikáciu v prvom kole Ero Vasa. Fín však zostal s Britom hneď na začiatku, pretože Ferry v prvom sete prerušil podanie a dostal sa do vedenia. Vasa sa začala brániť, keďže druhý set bol o niečo bližšie. Ferry, ktorý to nemal, opäť prerušil podanie a zápas vzal 6-3, 6-4.

Ferry čelil štvrtému nasadenému v druhom kole Dan Cox. Trajekt prestávky podáva skoro a ujíma sa vedenia. Akokoľvek sa štvrtý hráč snažil, nedokázal sa vrátiť do zápasu. Perry ovládol druhý set a do ďalšieho kola postúpil 6-3, 6-2.

Brit čelil šiestemu nasadenému vo štvrťfinále Autor: Mark Lajal. Estónec sa nedokázal dostať do prvého setu, a tak Feri dominoval a poľavil. V druhom sete hrala nasadená dobre a snažila sa zabojovať. Brit si však zachoval pokoj a Ferry postúpil do ďalšieho kola 6-0, 6-4.

V semifinále čelil siedmemu nasadenému Ferimu Milli Poljicak. Chorvát sa na štarte popasoval s Britom, zaistil si medzeru na trajektovej preprave a dostal sa do vedenia. Druhá sada je len jednosmerná premávka. Británia dominovala a nedokázala udržať službu Poljicak. Brit postúpil do finále v priamych setoch 6-3, 6-0.

READ  Vajda uvažuje o rozchode s Djokovičom

Ferry čelil vo finále ďalšiemu nenasadenému Britovi Giles Hussey. Ferry a Hussey boli blízko na začiatku prvého setu, predtým ako Ferry prerušil podanie a dostal sa do vedenia. Ferry ovládol druhý set a získal titul 6-3, 6-2.

Dvojičky

Pripojil sa Hussey Johannes Monday a nenasadených. Ich súpermi v prvom kole sú najlepšie nasadení Ben Jones & Don Little. Najlepšie hráčky ukázali svoje skúsenosti v prvom sete a prelomili podanie Hussey & Monday a dostali sa do vedenia. Hussey & Monday sa v druhom sete preskupili a prelomili podanie najlepších semien na vyrovnanie zápasu. V následnom tajbrejku sa nenasadená dvojica presadila 3:6, 6:4, 10:5.

Hussey a Monday sa stretli vo štvrťfinále Patrik Brady & Artcium dabrian. Briti dominovali Brit/Pol v prvom sete, keď stratili iba jeden gem, aby sa dostali do vedenia. Druhý set bol viac rovnaký, ale tentoraz sa Bradymu a Dabrianovi podarilo získať ďalší gem, ale nestačilo to, keďže Hussey & Monday postúpili do ďalšieho kola 6-1, 6-2.

V semifinále sa Británia stretla s tretím nasadeným Ferrym & Polgiakom. Hussey & Monday dominovali v prvom sete, keďže Brit/Chorvát sa snažil udržať krok. Druhý set bol trochu tesnejší s Ferry & Polgiac Hussey & Monday. Nakoniec Briti prerušili podanie a postúpili do finále 6-2, 6-4.

Finále bolo proti druhému nasadenému Husseymu & Monday Mark Whitehouse & Vasa. Prvý set bol veľmi tesný, Briti prerušili podanie na konci prvého setu. V druhom sete sa Brit/Fín opäť uzatvorili s Hussey & Monday, než sa Britom podarilo udržať Brita mimo podania 7-5, 6-4.

Prezrite si stránku Britwatch Sports Amazon, kde nájdete naše najnovšie odporúčania na tenisové vybavenie

Výsledky Sheffieldu zaokrúhlené nahor

Sean Hodgkin Giles prehral s Husseym v prvom kole 6-7(6), 6-3, 7-5.

READ  Austrálsky žreb finále Billie Jean King Cup 2022 odhalený | 9. júla 2022 | Všetky novinky | Novinky a funkcie | Novinky a udalosti

Dan Little bol porazený Prajnesh Guneswaran 6-3, 6-4 v prvom kole.

Ben Jones bol porazený Mathis Erhat 6-2, 2-6, 6-1 v prvom kole.

Jack Gibbons V prvom kole ho porazil Mark Laud 6-3, 6-2.

Damian Rodriguez Porazil Don Cox v prvom kole 6-4, 6-0.

Harry Wendelken V prvom kole prehrala s Mili Poljicakovou 7:5, 6:4.

Mark Whitehouse bol porazený George Lofagen 7-6(4), 7-6(4) v prvom kole.

Liam Hignett Porazený Alex Knopf 6-3, 6-1 v prvom kole.

Johannes bol v pondelok porazený Henry Square 7-6(6), 6-3 v prvom kole.

V druhom kole Mili Poljicak porazil Georga Lofhagena 4:6, 6:4, 6:3.

George Houghton V druhom kole ho porazil Mark Law 6-7(4), 7-6(7), 6-2.

Mathys Erhad porazil v druhom kole Patricka Bradyho 7:5, 6:7(5), 6:3.

Anton Matusevič V druhom kole ho zdolal Prajnesh Gunevaran 6:3, 4:6, 6:2.

Evan Moore Porazený Alastair Grey 6-4, 6-7(5), 7-6(3) v druhom kole.

Gilles Hussey zdolal vo štvrťfinále Alastaira Graya 3:6, 6:4, 6:4.

Tomove ruky & Ying Hu V prvom kole ich zdolali Arthur Ferry a Mili Poljicak 6:3, 6:4.

Matúš Rankin & Harry Wendelken bol porazený Billy Blades & Freddy Blades 6-4, 6-7(5), 14-12 v prvom kole.

Ryan Colsworthy & Michael Shaw boli porazení tým Jonathan Binding & Anton Matusevic v prvom kole 7-5, 6-2.

Liam Hignett a David Quayle Alex Knopf porazený & Yannick Steineker 6-2, 6-4 v prvom kole.

Jack Gibbons & Sisya Ernest Kiwanda Mathis Erhat bol porazený a Lillian Marmouse 7-6(6), 7-5 v prvom kole.

George Houghton a Evan Moore porazili Mark Whitehouse a Eero Vasa v prvom kole 6-4, 3-6, 11-9.

Arthur Ferry a Millie Poljicak porazili vo štvrťfinále Billyho Bladesa a Freddieho Bladesa 7:6(6), 6:4.

Alex Knopf a Yannick Steniker porazili vo štvrťfinále Jonathana Bindinga a Antona Matusevicha 6:2, 6:3.

READ  Peter Sagan na Tour de France 2020: Výsledky 17. etapy

Budúci týždeň hrá Británia Gijon, Florencia, Soul, Ismaning, Fairfield, Campinas, Sunderland, Grécko, Mozambik, Cluj, Slovensko, Tunis, Francúzsko, Bulharsko, Austrália, Portugalsko a Egypt.