šport

Tenis: Nottingham postúpil do štvrťfinále pred Austrálčanom Alexejom Babrinom vo Wimbledone.

Mladý pištoľník Alexej Babrin bol prvým Austrálčanom, ktorý sa dostal do štvrťfinále Nottinghamu – ťaženie Darie Chaville na celom dvorci sa však nezačalo tak hladko.

Piaty Babrin zaznamenal ďalšie víťazstvo v rade, keď porazil Francúza Antoina Escopiera s 10 esami, kým Britt Ryan zaznamenal posledných osem súbojov s Benistonom, ktorý v prvom kole vyradil číslo 2 Giriho Wesleyho.

Svetová 100 nepostúpila vo Wimbledone ďalej ako dve kolá, no dúfa, že sa to tento rok zmení.

Jordan Thompson, Countryman a minulotýždňový šampión Surbiton Trophy, sa pokúsi pripojiť k Babrinovi vo štvrťfinále, keď bude čeliť J Clarkeovi z Veľkej Británie.

Pre ostatných Austrálčanov bolo ťažké konať, vrátane Savileho, ktorý pristál v úvodnom zápase Rosemaryn Cross Court Championship, keďže na ceste na svoje ďalšie podujatie zneužil batožinu.

Savile, ktorý hral na štadióne Hertogenbosch v Holandsku, bol jedným z iba piatich Austrálčanov, ktorí vynechali zápas, keď prehrali 7-6 (7-3) 6-3 s americkou kvalifikantkou Catherine McNallyovou.

Dvadsaťosemročný hráč bude pokračovať vo svojej produkcii vo Wimbledone na súťaži WTA 500 v nemeckom Berlíne, ale namiesto toho bude hľadať topánky na býčie kurty a ďalšie doplnky.

Storm Sanders a kvalifikantky Olivia Gadecki a Tayla Preston prehrali v troch setoch v zápase prvého kola na ihrisku Hertogenbosch.

Sanders nedokázal zopakovať svoju trofej Billy Jean King po tom, čo minulý rok porazil ôsmu belgickú hviezdu Elise Mertensovú nad Billym Jean Kingom 6-7 (5-7) 6-1 6-2.

Na strane mužov tiež Matt Epton prehral 7-6 (7-4) 7-6 (11-9) s holandskou divokou kartou Timom von Rijtom.

Alex de Minor a James Duckworth na 4. mieste sú poslednými Austrálčanmi, ktorých vyradil Francúz Gilles Simon z Duckworthu v sete a prestávke, keď sa prerušil dážď.

Austrálsky ‚pop‘ začal v Nottinghame búriť

READ  Yamada, Suzuki Lines Silver v Tokijskom hernom bazéne

Austrálčan Alexej Babrin zintenzívnil prípravy na Wimbledon, aby získal prvé víťazstvo v poli v tomto roku.

Babrin prehral s finalistom Denisom Gutlom minulý týždeň na začiatku jeho sezóny na tráve v Surbitone, no Nottingham zdolal Slováka Lucasa Laca 6:4 6:2 v úvodných 65 minútach zápasu a zaznamenal deväť es.

Svetová stovka sa po dlhom prepade, ktorý začal tento rok, snaží obnoviť svoje hodnotenie a urobila k tomu pozitívne kroky, keď vyhrala titul Challenger v Bordeaux pred French Open.

Minulotýždňový šampión zo Sorbitanu Jordan Thompson, nasadený č. 3 a štvrtý John Millman začínajú kvalifikačné kolo s piatym nasadeným Babrinom v žrebovaní mužov v Nottinghame.

Madison Inglis a Astra Sharma sa nedokázali kvalifikovať na žreb žien v noci v Nottinghame, kde je štvrťfinalistka Wimbledonu 2021 Ajla Domlajanovičová na 5. mieste.

Ikona fotoaparátuOlivia Kadeki zabojovala tým, že sa kvalifikovala na svoje miesto v hlavnom ťahu turnaja Rosemall Cross Court Championship. Tenis Austrália dlh: Za predpokladu

Ale Austrálčanky Storm Sanders a Olivia Kotecki postúpili do hlavného kola Rosemallon Cross Court Championship v holandskom Hertogenboschi.

Šestnásťročná vychádzajúca hviezda Tayla Preston už bola v šokovej kvalifikácii o deň skôr, zatiaľ čo Sanders porazil Belgičanku Yaninu Wickmeyerovú 6-1 7-5, zatiaľ čo Cotechi 6-3 6-7 (5-7) 7. Linda Fruhvirtová spadla . -5.

Daria Chaville vo forme je tiež v žrebovaní Hertogenbosch, keď pokračuje vo svojej snahe vrátiť sa do prvej stovky.

Saunders sa stretne s belgickou hviezdou a ôsmou nasadenou Elise Mertensovou v odvete súboja o pohár Billyho Jeana Kinga v novembri minulého roka, keď sa stretnú Aussies.

Na 4. mieste je Alex de Minar, ktorý v mužskej baráži s Jamesom Duckworthom zbalil vrece v prvom kole.

Nick Kyrgios a Chris O’Connell hrajú na turnaji ATP 250 Full-Court Tournament v Stuttgarte.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close