šport

Tennis Science Validova bola uvedená do NLI

Biscay, NJ – Rudders Tennis oznámila, že Arena Validova podpísala predbežnú zmluvu. Validová sa pripojí k Scarlet Knights v rokoch 2022-23.

„Arena sa veľmi teší, že sa pripojí k nášmu tímu. Má obrovské skúsenosti s hraním na medzinárodných kolách. Nie je to len silný hráč vo dvojhre, je veľmi talentovaný aj vo štvorhre. Bude silný. Okrem nášho tímu, “ povedal hlavný tréner. Hillary Richie.

„Bol som v kontakte s mnohými univerzitami a z mnohých dôvodov som si vybral Rutgers University. V tenise som zvažoval iba vysoké školy v divízii I. Tiež som chcel byť na východnom pobreží. A čo je najdôležitejšie, veľmi na mňa zapôsobil tenisový tréner v Rudders a chcela s ním a jeho tímom spolupracovať.povedala Validová.

Aréna Validová
Bratislava, Slovensko
Americká akadémia v Prahe

Pred Rutgersom: Víťaz turnaja ITF juniorov v dvojhre a štvorhre … Víťaz tenisového európskeho turnaja v dvojhre a štvorhre … nov. Víťaz Singles J5 v Islamabade v roku 2020… Víťaz Singles J5 v Harare v decembri 2020… Finalista Singles J4 v júli 2021 v Nairobi… Nov. Víťaz štvorhry J3 v Harare v roku 2021 வென்ற Víťaz štvorhry J4 v Estónsku v máji 2021 … Víťaz Majstrovstiev Európy juniorov v plážovom tenise v divízii dvojíc … Člen ruského národného tímu v plážovom tenise (U18))

Osobné: Dcéra Ekateriny Validovej a Askara Validova … brat Kleb … odovzdala v roku 2018 v Moskve v Rusku Cenu primátora mesta za vynikajúce akademické výsledky.

Sledujte tenis pre dievčatá Rudders Twitter, Instagram, A Facebook. Stiahnite si aplikáciu Scarlet Knights Apple Alebo Android dnes.

-RU-

READ  Londýn | WTA Roundup - Boulder postaví Bencic v Tallinne ako Sakary v Parme

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close