Technológie

Tento fanúšik hry „Spustite a spustite Simpsonovci“ hru prestaval za týždeň pomocou virtuálneho počítača

Obrázok: Disney / Fox

Aj keď s tým existujú určité problémy, Simpsonovci hit & beh Od vydania pred takmer 20 rokmi sa niečo stalo klasikou. Hra zabrala G.T.A. Šablóna a pridaná najfunkčnejšia rodina v USA si našli solídne publikum na PS2, Xbox a GameCube, predalo sa viac ako 3 milióny kópií po celom svete a vytvorilo zábavné vyvádzanie.

Napriek zjavnej túžbe Opätovné vytvorenie Alebo Pokračovanie -A záujem spoluhostiteľa Matt Selman – Nezdá sa, že by sme kedykoľvek dostali novú splátku (Selman „Očividne to vyzerá ako komplexná firemná chobotnica“). Preto je modulárny Opakuje Rozhodol sa vziať veci do vlastných rúk a znovu vytvoriť hru pomocou hry Unreal Machine 5 – s pôsobivými výsledkami.

Pomocou nástroja vyvinutého iným vývojárom Lucasom Cordellinim exportovali Reubs Springfieldovu mapu z pôvodnej hry do Unreal Engine a potom pridali systémy využívajúce kombináciu AI a ručného ovládania. Zašiel tak ďaleko, že riadil sledovanie žiarenia a strhol zvuk z originálu, aby postavy mohli hovoriť. Potom sa dostal k programovaniu všetkých herných prvkov – napríklad zberateľských predmetov – a nakoniec stiahol úvodnú časť pôvodnej hry do hrateľného dema.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close