Technológie

Teraz môžete kombinovať Fitbit a Google Fit s nastaveniami asistenta

Videli sme Na začiatku tohto mesiaca si môžete pozrieť, do akej miery Nest Hub integruje Google Fit a Fitbit, počet krokov a ďalšie štatistiky aktivity a niektorí používatelia môžu teraz integrovať službu s nastaveniami asistenta.

V porovnaní s Počnúc týmto mesiacomAk navštívite nastavenia asistenta> Zdravie> Funkcie, môžete sa pripojiť k aplikácii Google Fit a/alebo Fitbit. [Update: This is not yet widely rolled out and most people just see Calm.]

Po vysvetlení, ako Asistent používa vaše údaje o výkone, budete presmerovaní na váš účet Fitbit, aby ste umožnili prístup k „Heartbeat“ a „Function and Exercise“. Existujú tri kategórie služieb Google:

  • Funkčné merania: Povoľte Asistentovi prístup k vašim tréningom, krokom, trvaniu, rýchlosti, spáleným kalóriám, minútam pohybu a tepovej frekvencii
  • Vzdialenosť: Umožnite asistentovi prístup k vašej vzdialenosti od aktivít monitorovaných pomocou vašej polohy
  • tlkot srdca: Povoliť Asistentovi prístup k údajom o srdcovej frekvencii

Fitbit aj Google Fit je možné pripojiť súčasne, no v nastaveniach asistenta môže byť súčasne aktívny iba jeden.

Od dnešného rána skutočná integrácia On-Nest Hub (2nd Gen alebo Hub Max) alebo Assistant (na telefónoch) ešte nie je aktívna po pripojení.

Zdá sa, že odpovede môžete získať z výziev na nastavenie tak, že položíte „otázky o vašej aktivite v zariadeniach s Asistentom Google“. Okrem toho „asistent zobrazí tieto údaje, návrhy a súvisiaci obsah bez toho, aby ste o to požiadali.“

Ten naznačuje, že na domovskej obrazovke Nest Hub budú zdravotné / funkčné karty, ktoré budú k dispozícii na spanie na Nest Hub 2. generácie. Mali by sa presadzovať rozhodnutia o osobnom a funkčnom zdraví / kondícii. Pred ochranou osobných údajov Google vysvetľuje:

Tieto údaje vám tiež pomôžu upraviť a zlepšiť vaše zdravie a kondíciu pomocou funkcie Assist. Keď váš asistent úspešne vykoná vašu požiadavku na aktualizáciu, zobrazenie alebo zodpovedanie týchto údajov, Google váš zvukový dopyt odstráni. Text vo vašej žiadosti a ďalšie uložené používateľské meno sa použije na opravu, inováciu a zlepšenie služieb asistenta.

Vydanie v tomto bode príde čoskoro.

Viac o Google Assistant:

FTC: Používame automatizované pripojenia generujúce príjmy. Ďalej.


Ďalšie novinky nájdete na stránke 9to5Google na YouTube:

READ  Slovenský predseda vlády sa pripravoval na rezignáciu na riešenie koaličnej krízy, pripravil však pôdu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close