technológie

„Teraz sú počuť dôležitejšie hlasy.“ Techniki reagujú na rasistické útoky v Spojených štátoch

mŕtvi Africký Američan George Floyd zahájený veľká reťazová reakcia, Bola to posledná príslovečná kvapka, ktorá pohltila americkú spoločnosť a vyvolala vlny veľkých protestov proti násiliu páchanom na tmavých občanoch. Tieto problémy viedli v Spojených štátoch k mnohým problémom.

Dokonca ani technologické spoločnosti nezmeškali a vyjadrili svoju podporu a myšlienku rovnosti v kampani s čiernym životom, vo voľnom preklade „záleží aj na živote afrických Američanov“. Pozrite sa na odpovede veľkých spoločností:

Sony

Japonská spoločnosť mala 4. júna spustiť svoju poslednú hernú konzolu PlayStation 5, informuje. Portál Techcrunch.com, Na svoj účet Twitter však zverejnila stav, ktorý vzhľadom na súčasnú situáciu odložila zverejnenie svojich správ. Momentálne sú údajne dôležitejšie veci:

„Rozhodli sme sa odložiť spustenie PlayStation 5 naplánované na 4. júna. Chápeme, že hráči na celom svete netrpezlivo očakávajú PS5, ale myslíme si, že nie je čas na oslavu. Chceme zostať v stiahnuť a umožniť, aby boli vypočuté väčšie hlasy. ““ , “

cvrlikání

Pred niekoľkými dňami sociálna sieť po prvýkrát v histórii označila príspevky prezidenta USA Donalda Trumpa za zavádzajúce a podnecujúce násilie. Twitter tiež doslova odporúča čitateľom v časti Tweet skontrolovať fakty. Sociálna sieť sa preto rozhodla využiť fakty a overené informácie. V súčasnej situácii dokonca Tweet označil republikánskeho poslanca a politika Matta Gaetza za násilného. V dokumente sa politik opýtal, či by mohli demonštrantov vyhnať alebo ich zastreliť na teroristov na Blízkom východe.

Nepoznali ste všetko?

Tento článok je výhradným obsahom Hospodárskych novín. Ak chcete neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, prihláste sa na odber jedného z troch digitálnych programov.

->

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close