Technológie

Teraz užívatelia televízie dostávajú veľkú aktualizáciu Sky, ktorá zvýši to, čo je k dispozícii na sledovanie

Televízia už má povesť veľmi flexibilného spôsobu zobrazenia obrovského zoznamu obsahu Sky. Streamovacia služba umožňuje používateľom hrať zábavu a filmy bez toho, aby museli podpisovať dlhú a nákladnú zmluvu alebo mať na stenách prilepenú misku. Najpopulárnejším dôvodom súčasného používania televízora je získanie okamžitého prístupu k Sky Sports spolu so všetkými existujúcimi kanálmi a veľká aktualizácia, ktorá teraz zvýši viditeľnosť.

Teraz televízia oznámila, že ponúkne 1 000 hodín obsahu navyše tým, ktorí sa zaregistrujú na predplatné Sky Sports Day Pass (9,99 libier) alebo Sky Sports Monthly Pass (33,99 libier) bez ďalších poplatkov.

Táto veľká aktualizácia, ktorá bude súčasťou nového segmentu On Demand, bude obsahovať najdôležitejšie prvky hry, dokumenty, spravodajské programy a vybrané opätovné použitie.

Televízia teraz hovorí, že držitelia Sky Sports Pass už nebudú musieť čakať na odvysielanie predstavení, namiesto toho budú mať na dosah ruky všetok najlepší prémiový herný obsah.

Program On Demand začína návratmi pretekov Premier League a Formula 1, najnovšími boxerskými súbojmi a prvenstvami z EFL, NBA, Európy a PGA Tour. Okrem toho môžu zákazníci sledovať dokumenty ako Gary Neville’s Soccerbox, PL: Retro, ako aj Tiger Woods: Pack, Lions 2017 Uncover a AJ / WK: Wembley’s Best Fight. Fanúšikovia F1 môžu tiež vysielať dokumentárny seriál Race to Perfection v spojení s Formulou 1 a Sky Sports.

Čítajte viac: Virgin Media prináša svojho konkurenta Sky Q medzi viac ľudí a je ľahšie ho získať, ako si myslíte

Ak ste nikdy predtým nepoužívali televízor, teraz je k dispozícii ďalší stimul s mesačným preukazom Sky Sports za 25 mesačne počas troch mesiacov.

Patria sem všetky najobľúbenejšie kanály a sedemdňová skúšobná verzia 7-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie Boost HD. Uvidíte špičkovú kvalitu.

READ  Xiaomi Mi 10 Ultra je jedinečný pre 10. výročie značky a ponúka 120x zväčšenie!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close