Zábava

Termín začatia nových súťaží pre dokumentárne a medzinárodné filmy

Po pokračujúcom úspechu svojich dlhoročných súperiacich udalostí počas sezón Oscara a Emmyho, Deadline pridáva do franšízy nový prírastok dokumentom, ktorý sa zameriava na internacionály najvýznamnejších non-fiction filmov a konkurentov tohto roku. Poradie cudzojazyčných záznamov. Obidve tieto podujatia majú upriamiť pozornosť na nikdy sa nekončiace zameranie na zaslúžené filmy, ktoré bude takmer počas epidémie – rovnako ako v prípade Emmys – uvádzané cez víkend, sobotu 9. januára a nedeľu 10. januára, počas otváracieho týždňa. Oba začnú svoje živé vysielanie o 20.00 h.

Do medzinárodného futbalu súťaže sa má zapojiť pätnásť štúdií, streamerov a distribútorov – od 20 klipov a tvorcu / talentu Q a celkovo 23 filmov z celého sveta – z toho 20 je oficiálnymi vstupenkami pre najlepší medzinárodný film. Kategória na 93. ročníku udeľovania Oscarov. Medzi najvýznamnejšie mená patria Sofia Loren, Eto’o Ponti, Nina Hoss, Andrej Konchalowski, Philippi LaCott, Mates Mickelson, Thomas Winterberg, Javier Camara, Fernando Tropa, Alexander Nanov a mnoho ďalších. Srbsko, Grécko, Kolumbia, Bielorusko, Švajčiarsko, Čile, Maďarsko, Fínsko, Poľsko, Rumunsko, Francúzsko, Gruzínsko, Rusko, Pobrežie Slonoviny, Taliansko, Mexiko, Dánsko, Slovensko, Indonézia, Guatemala a India.

Členovia Akadémie a Cechu môžu zaregistrovať konkurenciu na medzinárodnej úrovni kliknutím tu.

Očakáva sa, že na druhý deň sa súťažného dokumentu zúčastní dvanásť štúdií, streamerov a distribútorov, vrátane celkovo 22 filmov. Celkovo: Demokracia, čas, stav chlapcov, desaťročie, spôsob, akým to vidím, nahrávka, I Greta, 76 dní, život veľmi krátky, zrekonštruované nebo, Kunda, Noturno, maliar a zlodej, úplná kontrola, športovec A, tábor Grip, Dick Johnson je mŕtvy, sociálna tieseň, Belushi, Kráľovstvo mieru, Môj psychedelický milostný príbeh, Ľudský faktor, A Lovci hľuzoviek. Konverzácie zahŕňajú Liz Corpus, Lisa Cortes, Gareth Bradley, Brian Fogel, Don Porter, Kirby Dick, Amy Gering, Hao Wu, Ron Howard, Gianfranco Rosie, Alex Gibney, Bonnie Cohen, Joe Schenk, Kirsten Johnson, R.J. „Errol Morris a kol., Veľa držiteľov Oscara.

Členovia Akadémie a Cechu sa môžu zaregistrovať pre dokumentárny film súťažiacich kliknutím sem.

Séria Deadline Signature Competitors funguje už mnoho rokov ako komplexná nákupná príležitosť pre významných priemyselných voličov. Zdalo sa byť prirodzené rozšíriť to na ďalšie aspekty sveta filmových filmov. Autori a reportéri uzávierky budú ako vždy hostiteľom otázok a odpovedí pre každé podujatie, ktoré sa bude vysielať z celého sveta. Sponzormi sú Ibedizer, Mixers, Crop Organic Vodka a Cetopia.

Chystajú sa informácie o filmovej udalosti súťažiacich 2021, ktoré vyzdvihnú najlepších filmových súťažiacich o Oscary a ďalšie ceny a budú sa konať dva víkendy 23. a 24. januára, ale s viac ako 55 filmmi sľubujú, že budú najväčšími v histórii. Prosím čakajte.

Január je mesiacom súťažiacich v stanovenom termíne.

READ  Odhaduje sa, že scalperi zarobili 28 miliónov dolárov na konzolách predávajúcich konzoly cez eBay

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close