Technológie

Tesco rozširuje služby online nakupovania na Slovensku

Spoločnosť Tesco Slovakia oznámila, že rozšírila svoju službu online nakupovania na približne 1,1 milióna domácností po celej krajine.

Cieľom tejto iniciatívy je poskytnúť viac zákazníkov bezpečnejším a ľahším spôsobom nákupu potravín a potravín počas vianočného obdobia.

Maloobchodný predajca posilnil svoju kapacitu na existujúcich miestach a spracováva o 90% viac online objednávok ako v predchádzajúcom roku.

„Bezpečný potenciálny nákup“

Martin Kruk, výkonný riaditeľ spoločnosti Tesco Slovakia, uviedol: „V spoločnosti Tesco robíme všetko pre to, aby všetci naši zákazníci mohli bezpečne nakupovať pred Vianocami.

„Je pre nás dôležité, aby každá slovenská rodina nemala núdzu o sviatky a aby sme napriek súčasnej náročnej dobe mali pre našich zákazníkov najkrajší vianočný potenciál.“

Niektoré z miest, v ktorých je teraz k dispozícii online nákupná služba spoločnosti Tesco, sú Dunajské ulice, Kabagovo, Nov Samki, Toposani, Benovs Nat Peprao, Ire Nat Hronom, Bresno, Tidova, Hryova, Liptovskoptok a

© 2020 Európsky supermarketový časopis – Váš zdroj pre najnovšie správy z maloobchodu. Článok Dayita Das. Kliknite Registrácia Zaregistrovať sa ESM: European Supermarket Magazine.

READ  Quo: Budúci rok pre iPhone nebude obsahovať mini model

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close