technológie

Testovali sme nový iPhone SE 2020 za 500 eur. Čo je skvelé a kde sú jeho limity?

Zatiaľ čo spoločnosti Samsung a Huawei predstavili svoje najdrahšie modely s pandémiou COVID-19, spoločnosť Apple predstavila populárny iPhone SE 2020 za približne polovicu alebo tretinu ceny toho, ako predávala svoje najdrahšie modely.

zdroj:
Elizabeth Harry Gavend

Všetko sa samozrejme plánovalo mesiace vopred, keď nikto nevedel o pandémii alebo zložitejšej ekonomickej situácii. To však viedlo k tomu, že v čase, keď používateľ premýšľal o tom, kam investovať, dvakrát predstavil svoje „nové masám“. Lacný a dobrý iPhone sa môže javiť ako dobrá voľba.

Pozrite si fotografie nasnímané novým telefónom iPhone SE 2020:

S touto novinkou sme prežili desať dní a určite sme plné dojmov. Aké sú výhody a nevýhody „iPhone pre ľudí“?

Osobne a subjektívne nás dizajn nijako nezaujímal. Je to recyklovaný vzhľad z predchádzajúcich generácií iPhone. Presnejšie povedané, mali by ste byť schopní rozlíšiť novosť zariadení iPhone 7 alebo iPhone 8. Okrem toho má smartphone skutočne silné okraje v spodnej a hornej časti.

zdroj:
Elizabeth Harry Gavend

Ak si však uvedomíme, na ktorú cieľovú skupinu je tento telefón zameraný, je nepravdepodobné, že títo ľudia zohľadnia uvedené „prekážky“. Paradoxne veľa starších ľudí ocení tento starší koncept, pretože je známy. Spoznajú model vo veku troch alebo štyroch rokov, na ktorý sú zvyknutí. Ale tentoraz je to neuveriteľne rýchle.

Nepoznali ste všetko?

Tento článok je výhradným obsahom Hospodárskych novín. Ak chcete neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, prihláste sa na odber jedného z troch digitálnych programov.

->

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close