Svet

Thajčanku zatkli za podvod s „láskou“ za 794 miliónov RM

Bangkok 4. júna (The Nation Thailand / ANN): Thajčanku zatkli v súvislosti s „milostnou aférou“, v ktorej iná žena údajne previedla 6,2 miliardy bahtov (794 miliónov RM) na niekoľko účtov svojho zamestnávateľa. krajiny.

31-ročného podozrivého, identifikovaného iba ako „Som“, spozorovali v tábore stavebných robotníkov v okrese Mae Chan v meste Chiang Rai. Jeho prípad bol v rukách oddelenia prevencie kriminality a Ústredného úradu pre vyšetrovanie.

Polícia tvrdí, že podozrivý sa údajne najal na otvorenie bankových účtov za 10 000 dolárov nigérijským podvodným gangom.

V roku 2019 bola žena identifikovaná iba ako „Samanan“ inšpirovaná k presvedčeniu, že je zamilovaná do amerického lekára so sídlom v Afganistane.

Polícia tvrdí, že nigérijský podvodník povedal, že má obrovský majetok a chcel peniaze previesť do Thajska.

Požiadal o pomoc Samanana, keď podvádzal niekoľkými prevodmi peňazí z bankových účtov svojej spoločnosti.

Ako generálny riaditeľ Thajska dostal Samanan finančné prostriedky a previedol viac ako 6,2 miliardy dolárov na rôzne bankové účty v 17 krajinách.

Som je jedným z 30 alebo viacerých ľudí, ktorí sú hľadaní za hlavné podvody. Na všetkých boli vydané zatykače pre obvinenia z nadnárodnej trestnej činnosti, prania špinavých peňazí, podvodu, podvodu a počítačovej kriminality – The Nation Thailand / ANN

READ  Rishi Sunak je „agresívny“ v diskusii o vedení konzervatívcov, tvrdia prívrženci TRUS | Konzervatívne vedenie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close