Zábava

The Grand Tour Season 5 Episode 2 Možný dátum vydania, miesta a ďalšie

Grand Tour Sezóna 5 Epizóda 2 sa blíži! Kedy však vyjde nadchádzajúca epizóda obľúbenej automobilovej šou všetkých? Video Amazon Prime? Ďalší, o ktorom viem, že fanúšikovia seriálu budú tiež chcieť vedieť, kde Jeremy Clarkson, James May A Richard Hammond Ďalej pôjde. To všetko sa vám pokúsim zodpovedať v tomto článku.

Avšak skôr, než sa dostaneme do toho všetkého, mal by som vás varovať, že práve teraz nemáme všetky odpovede. To znamená, že je čas, aby sme získali nové informácie Grand Tour Sezóna 5, epizóda 2, aktualizujem tento článok. Takže, bez ďalších okolkov, poďme sa rozprávať o pripravovanej epizóde Grand Tour.

Kedy vyjde Grand Tour 5. epizóda 2?

Kredit: Amazon Prime Video

čítaj viac: Kedy vyjde Reacher sezóna 2?

To je prvá otázka, na ktorú som chcel v tomto článku odpovedať Grand Tour Bez ohľadu na to, či sa 5. epizóda 2 uskutoční alebo nie. Dobrou správou je, že odpoveď na túto otázku je áno. Bude tu ďalšia epizóda Clarksona, Maya a Hammonda ako idiotov vo vozidlách. Táto ďalšia epizóda však môže byť úplne odlišná od toho, čo sme doteraz videli. Vieme, že Clarkson a Hammond budú v tejto nadchádzajúcej epizóde jazdiť na bicykloch a všetci vieme, ako veľmi Clarkson nenávidí bicykle!

Bohužiaľ nevieme, kedy presne vyjde pripravovaný špeciál. Môžeme však mať nejaké informácie, o ktoré sa s vami môžeme podeliť. Počas nedávneho rozhovoru dostal Jeremy otázku, kedy bude ďalšia epizóda Grand Tour Vydané na Amazon Prime Video. Jeremy prezradil, že bude vychádzať „veľmi dlho“. Povedal však, že bude vydaný na streamovacej platforme približne o šesť mesiacov. Clarkson prezradil:

Veľmi dlhý čas. Možno šesť mesiacov? Šesť mesiacov.

Takže to znamená, že to príde Grand Tour Špeciál môže vyjsť koncom tohto roka v decembri. Veľmi ľahko by sa však mohla posunúť na začiatok roku 2023. V skutočnosti je to oveľa rýchlejšie, ako som čakal. The Grand Tour Presents – Scandi Flick.

READ  Japonskí džudisti sa stali prvými bratmi a sestrami, ktorí získali zlato na rovnakých olympijských hrách - NBC Los Angeles

Kam pôjdu v Sezóne 5, Epizóda 2?

the-grand-tour-season-5-epizode-2-location

Kredit: Amazon Prime Video

čítaj viac: Kedy vyjde druhá séria She-Hulk?

Máme pre vás definitívnu odpoveď, kde sa bude odohrávať ďalšia epizóda úžasnej série Prime Video. Odhalilo sa nasledovné Grand Tour Špeciál sa bude odohrávať v Poľsku a Jeremy aj Richard budú cestovať po okolí. Som si istý, že Jeremy má z tejto skutočnosti veľkú radosť. Jeremy a Richard nám dali trochu vedieť o tom, čo by sme mali očakávať od pripravovaného špeciálu.

Clarkson a jeho Grand Tour Kolega Richard Hammond hovoril s a Rádio 1 Slovinsko Novinár v hoteli. Počas rozhovoru Clarkson a Hammond povedali, že prešli 2000 km cez Poľsko, Českú republiku, Slovensko a Maďarsko a teraz prechádzajú cez Slovinsko. Tu je to, čo Clarkson povedal o nadchádzajúcom špeciáli Grand Tour:

No je to vlastne dlhý koncový bod – asi 2200 kilometrov od Gdanska na vrchole Poľska. Krakov, Česká republika, Slovensko, Maďarsko a potom tu.

Clarksonovej sa spýtali, čo si myslí o Slovinsku a priznala, že si myslí, že je „veľmi krásne“. Tu je to, čo povedal o cestovaní cez Maďarsko a Slovinsko:

No, prišli sme cez hory z Maďarska, takže je to celkom v pohode. A je tu tak krásne. Takže je to veľmi krásne.

Existuje trailer na The Grand Tour Season 5 Episode 2?

čítaj viac: Bude Fate: The Winx Saga sezóna 3 na Netflixe?

Ale čo ostatné kapitoly? Grand Tour? Bude po tomto pripravovanom poľskom špeciáli viac? Odpoveď je áno. Hammond súhlasil toto ráno na ITV (cez Grand Tour Nation) Tieto epizódy sú veľmi plánované a plánovanie ďalšej fázy natáčania sa začalo. Tu je to, čo mal k tejto veci povedať:

Áno, plánujú veľa, ako si viete predstaviť, poznáte televíziu. Je s tým veľa plánovania, budovania jednej z tých šou… Myslím tým, že nás je v šou veľa.

Potom sa Philip Schofield, jeden z moderátorov This Morning, spýtal Hammonda: „Kam chceš ísť, čo chceš robiť?“ Richard však nechce prezradiť príliš veľa. Jednoducho povedal:

Neviem. V skutočnosti je stretnutie budúci týždeň. Často dostávame otázku: „vidíte sa všetci medzi vystúpeniami?“ No áno, pretože sme dokončili jednu z relácií a potrebovali sme ju upraviť. A Andy Willman, viem, že vy dvaja ste génius, ktorý to dáva dokopy, ale všetci sme zapojení do toho, aby sme to videli na rôznych úrovniach. Kým ju dokončíme, začneme plánovať ďalšiu.

Čo si myslíte o tejto novinke? Tešíme sa na videnie Grand Tour Sezóna 5, Epizóda 2? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie.

READ  Google Stadia je teraz k dispozícii v ôsmich ďalších európskych krajinách

Čo hovoríte na tento príbeh? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie alebo na našich stránkach Facebook, Twitter alebo Instagram! Ak radi počúvate filmové podcasty, pozrite si náš podcast The Small Screen Podcast, nech už svoje podcasty dostanete odkiaľkoľvek!
Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close