Technológie

The New York Times sa rozhodli stiahnuť odpoveď Wordle kvôli „hlavnej nedávnej spravodajskej udalosti“

The New York Times sa rozhodli vymazať dnešnú zamýšľanú odpoveď Wordle, ak si hráči myslia, že jej vzhľad je pokusom novín odkázať na „veľkú nedávnu spravodajskú udalosť“.

Toto slovo spomenieme nižšie.

Ak však okno prehliadača neaktualizujete, neovplyvní to zoznam nadchádzajúcich odpovedí v New York Times Wordle (všetky sú naplánované v hre mesiace vopred). To znamená, že niektorí hráči uvidia vymazané slovo aj dnes.

Eurogamer Newscast: Bude kúpený Square Enix, bude Ubisoft ďalší?

Odstránené slovo „jadro“ – Ktokoľvek s nedávno aktualizovaným zoznamom slov však nájde alternatívnu odpoveď.

Predbežné otázky a titulky okolo zmeny dnes zverejnil New York Times webové stránky Zdôrazňuje svoje rozhodnutie odstrániť toto slovo a vysvetľuje, prečo sa ľuďom, ktorí si neaktualizujú okná prehliadača, bude stále zobrazovať.

Blogový príspevok nevysvetlil názov slova ani „dôležitú nedávnu spravodajskú udalosť“, ktorá prišla ako reakcia na zmenu. Je však jasné, že to súvisí s nedávno uniknutými a veľmi kontroverznými plánmi Najvyššieho súdu USA, vrátane 50 rokov starej žaloby proti právu ženy na potrat.

„Niektorí používatelia môžu považovať odpoveď za neaktuálnu, čo úzko súvisí s nedávnou významnou spravodajskou udalosťou,“ napísal New York Times vo vysvetlení. „Je to neuveriteľné.

„Na New York Times Games berieme našu rolu vážne ako miesto zábavy a úniku a chceme, aby sa líšila od správ z Wordley.

„Ale kvôli súčasnej technológii Wordle je ťažké nahradiť slová, ktoré sú už v hre načítané. Keď sme minulý týždeň zistili, že toto konkrétne slovo sa dnes objavuje, prešli sme na čo najviac riešení.“

The New York Times to opísali ako „veľmi nezvyčajné prostredie“ – hoci aktualizovaná verzia hry zabezpečí, že „každý dostane vždy to isté slovo“, pričom sa bude snažiť, aby sa to už v budúcnosti neopakovalo.

READ  Bitka veľkého tímu o Hollow Infinite môže byť budúci týždeň konečne opravená

Minulý týždeň dvaja vývojári videohier hovorili o plánoch zvrátiť spor Najvyššieho súdu USA Roe vs Wade. Povedal Syconats Studio Double Fine Súd „popieral ľudské práva ľudí a priamo ovplyvnil životy, slobody a voľby všetkých v tejto krajine“. Medzitým Fate Creator FunkyUviedlo, že išlo o „priamy útok na ľudské práva“.

Vo februári mal Wordley dve možné slová – Keď sa New York Times rozhodne vymazať zoznam odpovedí hry, odstráni alebo urazí niektoré, ktoré boli považované za príliš vágne..

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close