šport

The Reds odštartovali svoju eurokampaň na Slovensku

Druhý víťaz ligy Cliftonville dnes večer cestuje na Slovensko na zápas Európskej konferenčnej ligy UEFA s DAC 1904, ktorý má výkop o 19:30.

Zápas bude znamenať návrat do európskeho futbalu pre The Reds po trojročnej absencii. Po úspešnom domácom ťažení zdvihli Ligový pohár a posunuli Linfielda do posledného dňa v pretekoch o Gibson Cup.

Paddy McLaughlin mal v príprave na novú sezónu produktívne prestupové obdobie, keď priviedol Ronana Halea z Brightonu & Hove, Stephena Mallona (Bohemians), Jamieho Robinsona (Chesterfield), Gerarda Storeyho (Derry City) a brankára Finna Dalyho. Albion a trvalé zabezpečenie Luka Turnera.

The Reds boli na ihrisku zaneprázdnení pred tímom Shamrock Rovers XI a waleským duom Bala Town a The New Saints v priateľských zápasoch.

Súperi z dnešného večera so sídlom v juhoslovenskom meste Dunajská Streda obsadili štvrté miesto v miestnej Fortuna Lige a kvalifikovali sa do Európy piatu sezónu za sebou.

V ich tíme, ktorý vedie Adrian Kwa, sú súčasní a bývalí internacionáli z rôznych krajín ako Čierna Hora, Panama, Slovensko, Kongo, Lotyšsko a Maďarsko!

Odveta sa uskutoční budúci štvrtok (14.) o 20:00, pričom víťazi sa stretnú s Vikingurom (Island) alebo Europa (Gibraltár).

READ  Austrália a Spojené štáty majú vo Wimbledone po šesť kvalifikačných kôl

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close