Technológie

The Street Fighter 6 Beta Character Creator produkuje skutočne prekliate výtvory

Street Fighter 6 dnes vstúpil do beta verzie, čo dáva niektorým fanúšikom šancu otestovať hru ešte pred jej spustením. Zatiaľ čo je to v uzavretej beta verzii, našťastie pre zvyšok internetu, hráči s prístupom vytvorili skutočne neuveriteľné (a desivé) veci s pôsobivým vývojom postavy s otvoreným koncom.

Samozrejme, veľa hráčov začalo testovať limity tvorcu postavy vytváraním monštruóznych tvarov, ktorým by pravdepodobne nemalo byť dovolené existovať, ako napríklad tento muž so zelenými vlasmi na hrudi a mohutnými lýtkami:

Ako je vidieť vyššie, zdá sa, že tvorca postavy má veľa možností na prispôsobenie vlasov, čo vedie k tomuto veľmi atraktívnemu mužovi s ružovými a červenými vlasmi:

…a tento chlapík zdanlivo obetoval vlasy a svaly na rukách pre super objemný trup a oblé lýtka:

Niekto videl na internete tohto veľmi podsaditého muža bez košele s bielymi vlasmi:

Avšak, akokoľvek strašné výtvory môžu byť, tieto dve postavy museli vynechať deň rúk a nôh:

Napriek všeobecnému trendu týchto desivých výtvorov zopár hráčov vytvorilo niekoľko úhľadných postáv, ako je tento robot:

Street Fighter 6 (a jeho tvorca hrôzostrašných postáv) má vyjsť až v roku 2023, no Capcom už o hre prezradil veľa, vrátane jej úplného zoznamu vydaní. Minulý mesiac sme si hru predstavili a dnes tiež streamujeme dve hodiny hrania z uzavretej beta verzie.

READ  Retro splatterfest 'Infernox' preberá na Halloween novú rolu

Amelia Zollner je spisovateľka na voľnej nohe v IGN, ktorá miluje všetky veci indie a Nintendo. Mimo IGN prispeli na stránky ako Polygon a Rock Paper Shotgun. Nájdite ich na Twitteri: @ameliazolner.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close