šport

Thiem prijíma Andalusia Open Wild Card

Marbella, 24. marca 2022

Bývalá svetová 3 Dominická téma Prijal divokú kartu v hlavnom ťahu AnyTech365 Andalucia Open. Oznámili to vo štvrtok organizátori podujatia ATP Challenger 125. Podujatie Clay Grounds sa koná v plážovom rezorte Puente Romano v španielskej Marbelle od 27. marca do 3. apríla.

Takmer deväť mesiacov uplynulo od posledného turné 28-ročného Rakúšana na turné ATP, ktorý bol nútený odstúpiť počas zápasu v druhom kole na Majstrovstvách Malorky v júni minulého roka, pričom trpel bolesťami v pravom zápästí. Bola mu diagnostikovaná svalová dystrofia, ktorá ho držala mimo súdov.

Thiem, šampión US Open 2020, sa prvýkrát predstaví na turnaji ATP Challenger od Irvinga v Texase v marci 2015. Vyhral dva tituly majstra sveta 50 Challenger a deväť rokov vyhral dva turnaje na kanadskej pôde a v Casablance. Predtým.

Do akcie sa vrátil aj Wawrinka

Thiem je trojnásobným grandslamovým šampiónom Stan Wawrinka Divokú kartu dostal aj v hlavnom ťahu vo švajčiarskej Marbelle.

V zápase 67. renkingu sa predstaví 100 najlepších hráčov sveta Alex Molkon. Dvadsaťštyriročný Slovák si v novembri prevezme svoju tretiu korunu v kariére na okruhu ATP Challenger, prvú od minulej sezóny v Helsinkách.

Pablo Andujaršampión v roku 2019, Pero Roberto Carpals A vlani druhé miesto Jaum Munar Reprezentácia silnej španielskej skupiny. Jiří Wesley z Českej republiky, Kamil Majjršák Poľská, dánska tínedžerská senzácia Holger Rune, Henry Laxonen Mladý muž zo Švajčiarska, Čech Jiří Leheka A taliansky Marco Cechinado Bude tiež súčasťou frontu.

Vstupenky na AnyTech365 Andalucía Open sú v predaji a dajú sa zakúpiť online prostredníctvom súťaže Oficiálna web stránka.

READ  Williams prehráva a hovorí: „Nemôžem ovládať Boha.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close