Zábava

Thomas M ல்ல ller, Breil Embolo, Ferran Torres a kol

Nemecký útočník Thomas M ல்ல ller (POOL / AFP cez Getty Images)

Thomas M ல்ல ller – Vs Maďarsko, 9m

Porážka s Francúzskom v prvom zápase prinútila Nemecko dokončiť skupinu F silno. M ல்ல ller manažéri fantázie Euros často prehliadajú, ale má dobré výsledky v poskytovaní skvelých momentov a rozdiel v cieľoch je dôležitý.

Brell Embolo – vs Turecko, 8 miliónov EUR

Na stretnutí Švajčiarska s Tureckom je veľa vecí. Ak sa pozriete na to, ako zle sú Turci, môže byť embólia prospešná. Plnené povinnosti Shertona Shakiriho sú tiež múdrym rozhodnutím proti obrane, ktorá nedokázala splniť svoje požiadavky.

Thomas Munier – vs Fínsko, 5,5 m

Belgicko získalo kvalifikáciu a je pravdepodobné, že sa bude uchádzať o záverečné turné v skupinovej fáze, čím sa niekto ako Kevin de Bruyne stane riskantnou voľbou. Kvôli zraneniu Timothyho Costena musí Munier držať svoje miesto napravo a predstavovať početnú hrozbu útoku.

Denzil Dumfries – Severné Macedónsko, 0,5 5,5 m

Dumfries má za sebou dva sľubné útočné výkony z pravej strany, dvakrát zasiahol a napriek obavám z rotácie sa zdá, že Frank de Boer chce držať tempo. Za hrdé je hrať za Severné Macedónsko.

Jack Grylish – Vs Česká republika, 7,5 mil. EUR

Remíza Anglicka so Škótskom by mohla kvôli nechránenej obrane znamenať menšiu rotáciu, ako sa očakávalo, predpokladá sa však, že Gareth Southgate odíde do dôchodku s ďalšími dvoma hráčmi. Graylish môže byť v tomto ohľade prospešný.

Ferran Torres – Vs Slovensko, 8 m

Španielsko v čase písania tohto článku nehralo svoj druhý zápas, takže je ťažké predpovedať, kto bude hrať tretí zápas, ale Torres je favoritom Luisa Enriqueho, ktorý je hrozbou a mal by zaujať priemerný slovenský tím. Majte na pamäti pravidelné varovania o rotácii.

READ  Šokujúce video od Štefana Kožku: Chcel som to všetko ukončiť - divadlo - kultúra

čítaj viac

Harry Kane: Systém Spojeného kráľovstva visí okolo pomalého centra proti Škótsku

Andrew Robertson pomáha škótskemu Billymu Kilmerovi robiť po scéne proti Anglicku veľké veci

„Futbal nepríde domov“ – Graeme Sensens kritizuje Anglicko po remíze Škótska na Euro 2020

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close