šport

Thomas Tuchel z Chelsea a Todd Bohli „za odpustenie dlhu Romelu Lukaku“

Hlavný tréner Thomas Duchess a majiteľ Todd Bohley sú vraj za to, aby Romelu Lukaku prestúpil do Interu Miláno na hosťovanie.

Hlavný tréner Thomas Tuchell A majiteľ Todd Bohley Letný dlh je vraj v prospech exitu Chelsea Vpred Romelu Lukaku.

Odkedy dokončil svoju prvú sezónu s 15 gólmi zo 44 vystúpení na Stamford Bridge, Lukaku bol silne spájaný s návratom. Inter Miláno.

Talianski giganti však nie sú v pozícii, aby podpísali trvalú dohodu s Belgickom na medzinárodnej úrovni, namiesto toho, aby sa spoliehali na to, že Chelsea sa pokúsi dosiahnuť kompromis ohľadom dohody o pôžičke.

O 29-ročnom hráčovi sa hovorilo, že je pripravený na zníženie platu, no Chelsea údajne súhlasila so zaplatením 20 miliónov ுக, aby Lukaku mohol hrať na San Siro v rokoch 2022-23.

Podľa telegrafZákulisné rokovania dobre prebiehajú, pričom všetky strany chcú nájsť pozitívne riešenie.

© Reuters

Boehly, ktorý je súčasťou federácie, ktorá koncom minulého mesiaca kúpila Chelsea, údajne rokuje s kolegami z Interu.

Existuje tiež nádej, že sa do tohto víkendu podarí nájsť dohodu, ktorá sa bude týkať všetkých zúčastnených, pretože chcú napredovať s ďalšími výmennými plánmi.

Hovorí sa, že Boehly plne podporuje Lukakuov návrat do jeho bývalého klubu, pričom jeho Tuchel chce priviesť nového vedúceho hráča, ktorý by ho nahradil.

Správa zo začiatku tohto mesiaca navrhla, aby bol Bohlie pripravený odovzdať kontrolu nad premiestnením Tulsi. Roman Abramovič.

Kedy Armando Proza Keď dostaneme šancu zaujať v predsezónnom období, môže prísť nová tvár, ktorá sa viac hodí k štýlu hry Toussaintu ako Lukaku.

Milan Screener oslavuje gól Interu Miláno proti Janovu 21. augusta 2021© Reuters

V súčasnosti nie je jasné, či bude k dispozícii priamy úver alebo či sa Chelsea bude snažiť získať hráča Interu v čiastočnom prestupe.

READ  Liga majstrov: Olympique Marseille a FK Kransodar nepodporili BLM

Naznačila to nedávna správa Milan Screenier Po 12 mesiacoch zmluvy so Slovakia International môže Chelsea potrebovať aspoň jedného nového center-packa.

Holandsko International Stephen de Vridge Patria do rovnakého žánru, no obaja hráči sú spriaznení so širokou škálou iných klubov.

Hoci dres Premier League je otvorený podpisu Lottaro MartinezInter alebo hráč nebudú v tomto momente vítaní, aby odišli.

ID: 488091: 1 false2false3false: QQ :: db Z počítača: LenBod: collect6056:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close