Svet

Tie odrody, ktoré pochádzajú z Afriky: „Zaočkujte ich, aby nás zachránili“

Po mnohých Typy Pokračovanie filmu Covid-19 je druhým, ktoré tu pochádza priamo z Afriky: po nigérijskom je nasadený aj kamerunský variant, ktorý je už rozšírený v niektorých európskych krajinách (aj keď s nižším percentom), nie však v Taliansku.

Takto vznikol P.1620

P.1620 (čo je iniciála uznania) identifikovaná v Litve, Francúzsku, Nemecku, Španielsku a Belgicku a Stredoafrickej republike má spoločné mutácie (VOG), ktoré charakterizujú rozdiely medzi tými, ktoré je potrebné starostlivo vyhodnotiť. Správa bola online sprístupnená na základe výskumu uskutočneného tuctom európskych centier pod vedením Litovskej univerzity vo Vilniuse. arXiv, Ktorá publikuje štúdie, ktoré zatiaľ neboli overené vedeckou komunitou. „P.1620 je názov rodu, ale nerozumiem, prečo sa mu hovorí Cameronov variant, zdá sa, že pochádza zo strednej Afriky. Toto je variant, ktorý sa veľmi hýbe: v Európe sa objavil koncom februára a teraz sa šíri do mnohých európskych krajín“, Hovorí jeden ilGiornale.it Massimo Sikkosi, Vedúci epidemiológie na Rímskej univerzite Bio-Medico University a jeden z popredných odborníkov na variácie a triedenie Talianska. Profesor nám vysvetlil, že Európa videla Je iný Predstavenie tohto variantu neprišlo ani s vypätím, a potom sa to rozšírilo. „Rôzne kmene zo strednej Afriky, Kamerunu a Mali sa k sebe dostali nezávisle od Európy, rovnako ako pri spiatočnej ceste z Mali do Českej republiky, vírus sa pohybuje spolu s populáciou. Z biogeografického hľadiska sa preto dá urobiť len málo, pretože v týchto krajinách nie sú laboratóriá na triedenie vírusu. ““

Pretože Cameronov variant nie je strašidelný

Aké sú vlastnosti tohto variantu Cameron? „Robí veľa zmien, ale všetky je treba poznať a porozumieť im – Chicossi uvádza – Dôležitá je pravidelná 484K, ktorá je spoločná aj pre juhoafrický a brazílsky variant, ktorá je blízka modelu S477N. Bol vytvorený akýsi most, ktorý umožnil prijímačom lepšie sa zapojiť. Čo znamená, že to bude takisto najviac klamná doba roku Stratený 501Y„„ Toto je bežný variant s juhoafrickým a brazílskym variantom, ktorý je veľmi znepokojený najväčšou epidémiou, ale znižuje účinnosť vakcín. Čo to znamená, že neexistuje variant 501Y? “To znamená, že by malo byť menej nákazlivé, ale kombinácia ďalších dvoch ho robí trochu stabilnejším. Prehráva na jednej strane, ale kupuje na druhej strane„Takže na jednej strane je to veľmi nákazlivé, ale ako každá iná anglická varianta, ktorá dominuje Taliansku a svetu.“Duet s modelom S477N znamená väčšiu stabilizáciu„, Na úrovni očkovania“Nemalo by to spôsobovať problémy ako iné typy a vakcína by mala všetko dobre pokrývať“, Zdôrazňuje rímsky epidemiológ.

READ  Hotel a helikoptéry boli zabavené, keď Zambia urýchlila hnutie proti plavidlám

Čo sa rozumie pod „viacerými úvodmi“

Ak je pravdepodobné, že sa vírus rozšíri v dôsledku pohybu vojakov medzi krajinami v dôsledku vojen a vnútorných konfliktov v strednej Afrike, vstup variácií do Európy umožnil, aby sa vírus rozšíril do mnohých krajín jediným pohybom. „Je zrejmé, že šírenie dedičnosti prebieha nezávisle v Európe a Severnej Amerike: v Litve, Nemecku, Francúzsku, Belgicku, ale ako to všetko ukazuje, na náš kontinent prišlo mnohokrát. ““Veľa Úvod, teda veľa úvodov, neprišiel ani raz, začal sa nezávisle rozmáhať kmeň. Máte 10 rôznych cestujúcich do 10 rôznych krajín a 10 ľudí je infikovaných rovnakým vírusom„, Vysvetľuje profesor Sikossi. Mutácia v S477N sa nikdy nenašla u iných druhov a odpoveď spočíva v rôznych etnických skupinách, ktoré tvoria svet.“Každý variant má inú mutáciu ako tá druhá, pretože sa vytvára v rôznych populáciách a podlieha rôznym imunitným stresom. Každá etnická skupina má svoj vlastný imunitný systém„, Odkazuje na odborníka, pretože Afričan je iný ako Ázijčan, on je iný ako Európan, iný ako Číňan atď.

„Zaočkujte ich, aby nás zachránili“

V USA bolo očkovacích látok už 277 miliónov, vo Veľkej Británii 57,8 milióna a v Taliansku je nás viac ako 29 miliónov. V celej Afrike s 1,2 miliardami obyvateľov bolo len 25,8 milióna vakcín proti Govt, čo je menej ako v našej krajine, a hovoríme o celom kontinente. Na kontinente ako Afrika je však veľmi nebezpečné vpustiť vládu 19 do voľnej prírody. „Už nejaký čas hovorím, že musíme Chrániť Ešte menej bohaté krajiny. Existujú nielen etické príčiny, ale aj epidemiologické príčiny. Majú deťom povedať, že je dôležité byť očkovaný. Ak nechránite všetkých rovnako, necháte miestne vrecká a vírus sa šíri ďalej. Ak vírus obíde, dokáže ho skopírovať, umožniť mutácie a robiť chyby. Väčšinou tieto mutácie nie sú významne dôležité, ale v niektorých prípadoch môžu viesť k variáciám. Každý už vie a našťastie sú reakcie na vakcíny skvelé. Ak sa však vírus bude šíriť aj roky, existuje riziko, že na veľkých kontinentoch, ako je Afrika, sa dá nájsť variant, ktorý by sa mohol vyhnúť vakcíne. Potvrdené Al Veľvyslanec Profesor Roberto Couda, riaditeľ divízie infekčných chorôb pri operácii Jemi Polikliniky v Ríme

READ  Indonézčan Djokovič varuje pred inflačným rizikom v súvislosti s ukrajinskou krízou

Pri rovnakej vlnovej dĺžke profesor Chicossi nepochybuje o tom, akou cestou sa vydať na trvalé odstránenie vírusu z obehu. „Z tohto príbehu bolo veľa predstavení tej istej línie, ale rôznych ľudí, nielen očkujúcich Európu, ale tiež nás viedlo k myšlienke, že by sme k nej mali viesť Vakcína Očkovanie pre Afriku a Áziu. Ak ich zaočkujeme, mali by sme hovoriť o benevolencii na základe toho, že sa tiež chránime.„Áno, pretože vírus, ktorý sa šíri bez poskytovania akýchkoľvek signálov, je ešte nebezpečnejší z hľadiska potenciálnych mutácií.“Dúfam, že to všetko povedie k účinnému záväzku všetkých krajín, čo povedie k pozastaveniu priemyselného majetku a mnohým ďalším očkovaniam.“, Dodáva kvóta Al Veľvyslanec.

„Správa“ pre budúce vakcíny a mládež

Úloha T buniek, dlhá pamäť, ak sa lepšie zistí, môže vyvinúť aj dočasné vakcíny proti čoraz účinnejším variantom. „V okamihu, keď skutočne pochopíme úlohu týchto buniek, je veľmi dôležitý a môžeme pochopiť, čo sa stane, keď budú čeliť vírusu, a bude vyrobená vakcína, ktorá vyrieši naše problémy.. Potom, keď budeme mať účinnú vakcínu od šiestich mesiacov do 99 rokov, vyriešime svoje problémy a budeme to my Napadnutý Vírus, ktorý môže úplne zmiznúť„, Potvrdzuje chikózu. Do tej chvíle však budeme musieť byť každý rok očkovaní tak, ako to robí chrípka.“To je tiež dôležité pre mladých ľudí, aby to pochopili, pretože musia byť očkovaní a sú jednou z najdôležitejších zbraní, pretože majú viac komunity, cestujú viac ako starší ľudia a po očkovaní musíme byť všetci veľmi pokojní . Tento vírus je dostatočný na to, aby sa posilňovač o rok cítil dobre bez masiek a bez problémov. Ak budú mladí ľudia očkovaní, čoskoro sa vrátime do normálneho života„, Výsledky l’epidemiologo.

READ  Dychberúce zábery z USA: Pozerajte sa na atmosféru po voľbách, tvorivosti Američanov sa medze nekladú

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close