Technológie

Tieto plagáty Game Boy sú k dispozícii v mojom obchode Nintendo (Európa).

Obrázok: Nintendo Life

Nintendo sprístupnilo vyššie uvedený plagát Game Boy v európskych obchodoch My Nintendo.

Tieto exkluzívne produkty My Nintendo Store, ktoré obsahujú kľúčové umenie z troch vreckových klasík – Super Mario Land 2, The Legend of Zelda: Lynx Awakening a Metroid II: Return of Samus, sú dostupné v obchodoch v regióne za 600 platinových bodov plus poštovné.

Podľa webstránka, sú tieto plagáty s rozmermi 70 x 50 cm „vytlačené na lesklom natieranom papieri s gramážou 200 g/m² a dodané zrolované v škatuli.“ Viete, na rozdiel od zloženia do obálky alebo vtesnania do aktívnej tašky.

V čase písania článku sa neobjavili v obchodoch v Severnej Amerike, ale ak sa objavia, tento článok aktualizujeme. Pre tých z vás v Európe, choďte do toho Váš regionálny obchod My Nintendo Chyťte ich skôr, než budú preč.

Všetky tri hry sú dostupné prostredníctvom aplikácie Nintendo Switch Online Game Boy a patria medzi najlepšie ponuky systému – pozrite si hodnotenie čitateľov každého titulu Game Boy dostupného v rámci služby predplatného (dnes aktualizované, aby zahŕňalo nové prírastky BurgerTime Deluxe a Kirby’s Dream Pozemok 2):

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close