Technológie

Tieto vlastné testy spĺňajú motokros Elton Ring na stúpajúcej úrovni

Prepáčte torrent, ale znie to ako vaše dni Spoľahlivý kôň Eltonov prsteň Sú spočítané. Vďaka vlastnej úrovni vytvorenej pre motocyklovú závodnú hru RedLynx Testy budú stúpaťHráči si teraz môžu nájsť cestu k BMX na svojej ceste Eltonov prsteň– Inšpirovaná pretekárska dráha. Vlastná úroveň vytvorená používateľom Kailiman666 a prvýkrát zistená a Spisovateľ na kameň, papier a brokovnicu.

Vlastná úroveň ukazuje ohromujúce množstvo detailov vo svojom remesle. Jeho klip, zdieľaný na Twitteri, ukazuje jazdca jazdiaceho na trochu nemotornom motocykli po zákrutách a prekážkach vytvorených hradnými zrúcaninami, ktoré vyzerajú, ako keby boli vyvezené priamo z Limgrave. Kontrolné body pretekárskej dráhy sú Graceine plošiny, ktoré sa lesknú, keď jazdec prechádza. V úzadí vždy sedí dokonalá zábava z kameniny a iných pamiatok.

Testy budú stúpať, Spustený v roku 2019, je najnovším príspevkom v sérii závodných logických platforiem založených na fyzike RedLynx. Séria testov na konzolách a počítačoch do roku 2009 stavia hráčov do mimoriadne náročných a hranične absurdných situácií. Napríklad, Vývoj experimentov Normandia má trasu, ktorá vám umožňuje prejsť vylodením v deň D druhej svetovej vojny. Táto vlastná úroveň dodáva absurdite nový rozmer.

READ  Nemocnice na východe Slovenska zaplavila vlna vlády, nový zákon sprísňuje pravidlá

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close