Hlavné správy

Tím Slovenska Samuel Nasco by mal postúpiť vo svetovej juniorskej súťaži 2021

V horúcom zápase o juniorské majstrovstvá sveta 2021 hralo Slovensko v Česku a dostalo sa do vedenia 6: 0.

Túto hru je veľmi ľahké prehnať, ale jeden fakt z hry je absolútny. Kapitán Samuel Nasco by mal dosiahnuť lepší pokrok pre Slovensko. Bol hlavným faktorom tejto straty. Zabudnite na víťazstvo v hre alebo na zabudnutie na medailu – ak má byť Slovensko v týchto súťažiach konkurencieschopné, potrebuje viac od NASCO. Musí to byť ich najlepší hráč na ľade.

Súvisiace: Samuel Nasco – budúci profil draftu NHL v roku 2020

Slováci nedokázali väčšinu hry efektívne zničiť svoje vlastné pásmo. Toto nemohlo byť NASCO Obranca s možnosťou efektívneho útoku Je o ňom známe, že je. Slováci sa usilovne snažili dokončiť rozohrávku a vytvorili hry, ktoré by im umožnili získať na ľade akýkoľvek impulz. Ich hra v obrannom pásme bola často panická, prinajlepšom v rozklade a v najhoršom prípade. Nasco zase neurobilo veľa pre to, aby pomohlo tejto situácii.

Obrat

Nasco bol uväznený v strašnej situácii vedúcej k naliehavosti čudného muža, ktorý vytvoril druhý český cieľ.

V tejto situácii by mal byť ostražitejší, pretože jeho tím bol v procese implementácie zmeny. Zvláštny muž Rush úplne nebránil kolegovi obrancovi Marcovi Stochovi a Česi si dali ľahký terč. Pri pohľade na Nascovu fotografiu z jeho pripravovaného roku, Toto je chyba v jeho hre. Jeho túžba ísť hlboko do neutrálnej zóny, aby narušila strednú hru, ho môže niekedy odradiť. Ako vedúci svojho tímu musí Nasco preukázať väčšie situačné uvedomenie a rozpoznať ľadovú situáciu.

Exodus

Nasco pôjde príkladom tvrdou prácou v obrannom pásme, aby získal kontrolu nad dolárom. Češka dominovala takmer celú hru a dominovala rozdielom striel. Ako kapitán prislúcha tímu Nasco, aby určil tón jeho tímu. To, čo sa snažil urobiť, keď v tretej tretine išiel za veľkou výhrou 6:38, to Martinovi Langovi zanechalo.

Medzi komentátormi sa diskutovalo o kontakte s hlavou. IIHF je veľmi nadšený z presadzovania pravidiel kontaktu s hlavou. Nascova prilba sa zrazila s Longovou, čo malo za následok päťminútový úder do hlavy a zneužitie úradnej hry. Ak sa Knazko snaží nasadiť taký prirodzený tón, mal by byť v tom čistý a robiť to v prvej alebo druhej tretine, keď hra ešte stále dosahuje. 6:38 pri údere 5: 0 je pochybné, že ľavica pôjde pre tento typ víťazstva.

Môže sa stať „rukou“?

Nascov útočný výkon je vrcholom jeho hry. Aby však mal čas na prácu v útočnom pásme, musel by najskôr pracovať v obrannom pásme. Rovnako ako vo fínskej lige do 20 rokov Nasco preukázal svoju schopnosť brániť dolár svojimi korčuliarskymi schopnosťami a umožňuje mu vytvárať útočné hry. Preukázal tiež schopnosť odvrátiť opozíciu vo svojej zóne. To sú zručnosti, ktoré by malo Slovensko hľadať.

Správa peňazí bude kľúčom k posunu vpred. NASCO má nástroje na to, aby bol generálom, ktorý počíta sneh pred sebou a plánuje predbežnú trestnú činnosť. Keď Slovensko vstúpilo do útočného pásma, bolo to veľmi zriedkavé s akýmkoľvek zmyslom pre organizáciu alebo účel. Osamelí útočníci, ktorí frustrujú na webe, v tomto zápase nebudú bodovať.

Slovensko musí pracovať späť so svojimi obrancami v neutrálnom pásme a potom napredovať. Obrancovia sú jedným z najtalentovanejších hráčov slovenského tímu. To, či bude chlapom viesť veci, je na Nascovi. Je kapitánom a súpravou najlepších zručností, ako to dosiahnuť. Ak to neurobí, neviem, či to môže urobiť niekto iný v tíme.READ  Prehľad noviniek: S menším záujmom o prácu v štátnej správe môže byť zaočkovanosť viac ako tretina

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close