Hlavné správy

Tím ukázal svoj postup prehrou 2: 1 s GB Slovensko

Tím GB padol pri porážke 2: 1 na Slovensko, aby ukázal svoj postup na najvyššej úrovni … keď Ben Bounce vytvoril ďalšie ohromujúce vystúpenie majstrovstiev sveta

• Tím v nedeľu čelil GB Slovakia na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji
  • GB išiel za 25 sekúnd 1: 0 a mal veľmi zlý štart
  • Ben Browns podal vynikajúci výkon

Jedným z najlepších výsledkov modernej doby bolo blížiace sa Veľkej Británii s bolesťou, keď Ben Bounce vytvoril ďalšiu úžasnú scénu Net Minding.

Slovensko možno na nedeľňajších tohtoročných majstrovstvách sveta v Rige porazilo Slovensko 2: 1, ale je to perfektný príklad ich postupu, keď sa presadili na najvyššej úrovni ľadového hokeja.

Bounce je na vzostupe GP často na svetovej úrovni, pretože opakovane odmietol zaujímavú slovenskú stranu a so 41 zákrokmi vyhral cenu Muž zápasu.

Slovensko v nedeľu na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji zvíťazilo nad GB 2: 1

Je veľmi dobré počuť, ako jeden z kanadských úradníkov hovorí: „Dajte tomuto cieľu kontrakt už teraz“, ako ho bývalý Cardiff zachránil po stretnutí Netminder.

21-ročný útočník GB Liam Kirk zaznamenal ďalšie jedinečné vystúpenie, keď strelil druhý gól na turnaji a bude naďalej strelcom po celom svete, keď bude pokračovať v hľadaní budúcnosti v NHL.

„Ukazuje to, ako ďaleko sme sa dostali,“ uviedol Bounce, ktorý na konci tohtoročnej kompaktnej sezóny hrával za Nottingham v narýchlo organizovanej sérii Elite League.

„Toto podozrenie už nemáme. Mysleli sme si, že sme úplne geniálni. Bol to pre mňa dlhý rok a je pre mňa potešením, že môžem opäť pracovať týmto tempom.

„Sme frustrovaní, pretože aspoň mal zmysel vyhrávať to, že sme to využili po predĺžení, ale to, čo sme sa z toho dozvedeli, si vezmeme v ďalších zápasoch.“

Británia začala veľmi zle, keď sa ochladila iba 25 sekúnd po Slovensku. Odskok neurobil nič, čo by zabránilo Marekovi Hrivikovi v skórovaní.

Ale odvtedy Netminder exceloval proti rýchlej a efektívnej slovenskej strane, ktorá vyhrala predchádzajúce štyri stretnutia proti GB. Porážka Slovenska 7: 1 na poslednom stretnutí v Kosciuszku pred dvoma rokmi bola mierou pokroku GP.

GB v sobotu vyšiel Rusku z prehry 7: 1 a aby bol čerstvý v úspešných hrách, je tu opäť najkvalitnejšia sieť, ktorá Yorkshiremana preslávila na poslednom šampionáte pred dvoma rokmi.

GB sa neustále zdokonaľuje na najvyššej úrovni IP hokeja

V prvej tretine odskočil na 16 zákrokov, zatiaľ čo druhá šestnástka a tretia deviatka zachraňovala GB, ktoré viseli v zápase proti ďalšiemu silnému tímu ich skupiny.

Kirk pridal ďalší gól do svojho zaznamenaného pokusu o presilovú hru proti Rusku na vyrovnanie na začiatku druhej tretiny a ich momenty zasiahla aj Británia.

Ben Davis, Brett Berlini a Matthew Myers odmietli slovenský sieťový futbalista Julius Hudsek, ktorého po prvej tretine nahradil zranený Branislav Konrad.

Slovenský tlak nakoniec povedal, keď odrazený kop v druhej tretine opäť zasiahol. Robert Landosi, ktorý asistoval pri otváračke Hrithika, vyrazil úžasnú strelu do horného rohu siete. To dokázalo, že Boston Bruins vyhral zápas podľa očakávania.

GB prehralo v úvodnej hre majstrovstiev sveta, ale bolo blízko populárnemu víťazstvu

GB to vzdalo v tretej tretine rovnakej súťaže a vyvíjalo tlak na remízu, keď sa odskočenie na posledných 96 sekúnd vrátilo a hralo sa navyše.

READ  Albert Rusnok dokazuje, že kritici sa mýlia s nedávnym formálnym povstaním

V posledných chvíľach ale Hoodsekel Ben O’Connor zachránil tvrdú facku, ale nedokázali streliť druhý gól, ktorý by im vyniesol aspoň jeden bod.

Veľká Británia by si však mala v utorok vziať proti Dánsku a v stredu proti Bielorusku istotu v ďalších svojich hrách, čo predstavuje dve veľké šance na výhru na tejto vzácnej úrovni svetového zápasu.