Tipujúci vyhral 250 000 libier po poslednom góle Judea Bellinghama za Anglicko proti Slovensku, keďže správne predpovedal sedem výsledkov vo svojom zápase Euro 2024 medzi poslednými 16. zápasmi.

• ITV Picks je hra, kde hráči musia odpovedať na sedem otázok o zápase
  • Tipujúci správne predpovedal remízu Anglicka v 16-ke proti Slovensku
  • opýtať sa Všetko sa to rozbieha! Euro Daily: Prečo sa Jude Bellingham zdal fanúšikom lacný?

Jeden šťastný tipujúci vyhral v nedeľu 250 000 libier za posledný gól Judea Bellinghama za Anglicko proti Slovensku.

Odchod troch levov z Euro 2024 je takmer istý, keďže sa ťahali po väčšinu duelu posledných 16 rokov v Gelsenkirchene po úvodnom zápase Ivana Schranza v 25. minúte.

Tím Garetha Southgatea bol v spore, až kým Bellinghamov ohromujúci kop na bicykli v 95. minúte nepriniesol nerozhodný výsledok do predĺženia. Harry Kane prikývol Švajčiarsku, aby si v sobotu zaknihovalo štvrťfinálový súboj Anglicka proti Švajčiarsku.

A keď Bellinghamov gól vyvolal obrovské oslavy po celej krajine, jeden fanúšik mal o hviezdu Realu Madrid ešte väčší dôvod blúzniť.

Joan Gordon (50) z Coventry vyhrala jackpot na ITV. SkúškyJe to bezplatná hra, kde hráči musia správne odpovedať na sedem otázok, aby vyhrali 250 000 £ na Euro 2024.

Posledný gól Judea Bellinghama za Anglicko proti Slovensku vyhráva jeden šťastný tipujúci 250 000 libier
Bellinghamov ohromujúci kop na bicykli skončil zápas 1:1 po riadnom hracom čase a pomohol Joan Gordon vyhrať ankety ITV tým, že správne predpovedal všetkých sedem výsledkov zápasu.

Hráč musí správne predpovedať polčasové skóre, celkové skóre, strelca prvého gólu, prvú kartu, počet rohov, minútu prvého gólu a či bude alebo nebude v hre penalta.

Minúta prvého gólu – Dňa 25

John dosiahol všetky výsledky v súboji Anglicka so Slovenskom, v ktorom bol Schranz prvým strelcom gólu a Mark Kwehi bol prvým hráčom, ktorý bol zaknihovaný, keďže sa stal prvým víťazom ITV Picks.

READ  Zostava Slovenska na Euro 2024: Kompletná zostava Francesca Calzonu

Jones, ktorý priznal, že v skutočnosti nie je futbalovým fanúšikom, poďakoval Bellinghamovi a vysvetlil svoje pocity po výhre.

„Neviem, ako to vyjadriť slovami, je to také neskutočné,“ povedala.

Počujete o výhre veľkých peňazí a pomyslíte si: „Dobré pre nich,“ pokúsim sa vyhrať a nikdy ste si nemysleli, že sa to môže stať.

Joanne predpovede neuveriteľne zahŕňali presnú minútu, kedy padne úvodný gól, a keď prišli všetky jej tipy – priznala, že jej manžel bol viac vzrušený ako ona – otvorila svoje pocity radosti.

Dodal: „V tom čase sme si mysleli, že vyhráme, ale neboli sme si stopercentne istí, takže keď sme išli von, myslel som si, že sa prihlásim do telefónu a uvidím tabuľku výsledkov, svoje meno a množstvo a ja som si povedal: „Nie, je to pravda. Nie,“ povedal som si.

„Ešte sa to tam poriadne nepotopilo. Stále mám pocit, že to nie je pravda.“

Joanne správne predpovede vybrali za najlepšieho strelca Slováka Ivana Schranza
Tiež špekuloval, že Mark Kwehi bude prvým hráčom, ktorý dostane rezerváciu v oboch tímoch

S 250 000 £ navyše v banke Joan prezradila, čo plánuje urobiť so svojimi výhrami.

Povedala:'Už sme sa rozhodli, že každému z detí dáme nejaké peniaze a založíme ich, ale ešte sa to nepotopilo.

'Povieš si, že môžeš robiť to a to, alebo dokonca mať prázdniny, pretože tento rok sme prázdniny nemali.'