Technológie

Tlačová agentúra Emirates – Komora v Abú Zabí rokuje o posilnení obchodnej spolupráce so Slovenskom

  • _g4i9095

Abú Zabí, 26. septembra 2021 (WAM) – Generálny riaditeľ komory v Abú Zabí Mohamed Helal Al Mehri a slovenský veľvyslanec v Spojených arabských emirátoch Michael Kovak diskutovali o posilnení obchodnej spolupráce a hospodárskych vzťahov medzi Spojenými arabskými emirátmi a Slovenskom.

Počas stretnutia v sídle komory v Abú Zabí povedal, že komora v Abú Zabí je pripravená posilniť spoločnú spoluprácu medzi podnikmi v Abú Zabí a jej partnermi na Slovensku, ako aj ťažiť z nových príležitostí pre digitálne inovácie. , Moderné technológie, výskum a vývoj (výskum a vývoj) a podnikanie.

Zdôraznil úsilie komory v Abú Zabí identifikovať skutočné investičné príležitosti pre členov na Slovensku s cieľom posilniť obchod medzi ich krajinami.

Veľvyslanec Kovak ocenil úsilie komory v Abú Zabí pri poskytovaní všetkej potrebnej podpory na posunutie hospodárskej spolupráce jeho krajiny vpred. Poznamenal zvýšené úsilie pri skúmaní nových príležitostí na spoluprácu v mnohých oblastiach spoločného záujmu vrátane zdravia, energetiky, trvalo udržateľného rozvoja, priemyslu, infraštruktúry, inovácií, budúcich technológií a štvrtej priemyselnej revolúcie.

Veľvyslanec vyjadril vysokú dôveru v častejšie návštevy emirátskych podnikateľov a slovenských kolegov s cieľom dosiahnuť spoločné ciele v oblasti rastu a rozvoja.

WAM / Amjad Saleh / MOHD AAMIR

READ  Fran Burman z TOWIE odhaľuje druhé chudnutie v bielom oblečení

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close