Zábava

To je pravda: Daniela Peštová ukázala v 50-tich rokoch svoju tvár bez mejkapu a botoxu!

24. 11. 2020 11:00 | PRAHA / zv

Spadla nám z nej sánka.

Daniela Peštová
Foto: Instagram / danielapestova

Daniela Peštová búra všetky mýty o „dokonalej“ kráse. Mnoho ľudí si predstavuje umelú krásu vytvorenú na klinike estetickej medicíny alebo spôsobenú najnovšími filtrami na Instagrame. Modelka je však v tomto smere absolútnou výnimkou, a to aj napriek tomu, že už oslávila svoje 50. výročie.

V dnešnej dobe sa veková hranica, pri ktorej sa dievčatá rozhodnú ľahnúť si pod nôž, stále znižuje. Niektoré dámy už myslia na botox pred 30. rokom života a mnohé z nich sa dokonca rozhodnú pre odstránenie začínajúcich vrások. Nehovoríme ani o úprave prsníkov, pier alebo iných častí tela.

Daniela Peštová sa rozhodla ísť inou cestou. Napriek tomu, že sa stále venuje modelingu a nedávno sa stala súčasťou tímu modeliek pózujúcich v bielizni Victoria’s Secret, na botox ešte nesiahla.

Modelka zverejnila na Instagrame detailnú fotografiu svojej tváre bez mejkapu. K snímke napísala, že na to ešte nemala odvahu. Fanúšikom padla sánka, pretože to vyzerá úchvatne! “Čas sa nezastaví. Samozrejme, že existuje botox a rôzne plnivá, ale zatiaľ vám ďakujem s odmietnutím. A kým nenájdem odvahu urobiť niečo ráznejšie, nezostáva mi nič iné, len si pevnejšie a pevnejšie utiahnuť cop.” dúfam, že starostlivosť, ktorú svojej pokožke venujem, bude naďalej fungovať, “dodala.

Zdroj: Instagram / daniela_pestova

READ  Nela Pocisková ukázala svoju dcéru Lianku prvýkrát, vlasy ju prekvapia!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close