Technológie

Todd Howard potvrdzuje, že Fallout 5 prichádza po Elder Scrolls 6

Todd Howard pre IGN potvrdil, že Fallout 5 bude ďalšou hrou Bethesda Game Studios po The Elder Scrolls 6, ktorá bude pokračovať zo Starfieldu v roku 2023.

Howard, ktorý hovoril s IGN o odhalení Starfield Kamble minulý víkend na vitríne Xbox-Bethesda, stručne preskúmal, čo bude ďalej pre jeho štúdio, keď vyjde nová IP:

„Áno, Elder Scrolls 6 je v predprodukcii, viete, potom urobíme Fallout 5, takže naša tabuľka bude ešte chvíľu existovať. Zatiaľ máme nejaké iné projekty.“

Howard predtým pre IGN povedal, že mal v štúdiu nápad na Fallout 5: „Fallout je tu skutočne len súčasťou našej DNA. Spolupracovali sme s ostatnými. [developers] Z času na čas – nemôžete povedať, čo sa stane. Viete, máme pager na Fallout 5. Chceme to urobiť.“ Howard však nepotvrdil, že po The Elder Scrolls 6 určite príde.

Samozrejme, pri súčasnej rýchlosti výroby Bethesdy môže trvať ešte mnoho rokov, kým sa ukáže, čo Fallout 5 skutočne je. V dnešnom rozhovore Howard potvrdil, že začal pracovať v Starfield koncom roka 2015, čo znamená, že od začiatku do konca, keď hra príde, to trvá viac ako 7 rokov. Posledná veľká hra Elder Scrolls, Skyrim, vyšla v roku 2011 a jej pokračovanie je stále v predprodukcii, takže na pozeranie môže trvať ešte veľa rokov. Už vieme, že The Elder Scrolls 6 bol odsunutý, pretože tím chcel najskôr vytvoriť Starfield.

Howard uznal dlhé čakanie na obľúbené hry svojich fanúšikov a poznamenal, že bol rovnako frustrovaný ako tí, ktorí ich čakali hrať: „Chvíľu to trvá, prial by som si, aby sa rýchlo dostali von, naozaj áno, snažíme sa rovnako tvrdo. ako sme mohli, ale všetci chceli byť najlepší.“ Chceme.“

READ  Web majiteľa PlayStation Gilson „oficiálne vyradený z prevádzky“

Fallout 4 bol vydaný v roku 2015, po ňom nasledoval menej obľúbený multiplayerový spin-off Fallout 76. Po mnohých rokoch rastu sa Starfield konečne cíti blízko a prvý Kamble Revelation ukázal vojnu, predstavil prispôsobenie a naznačil príchod. Zem a naša slnečná sústava.

Adler Scrolls 6 bol ohlásený v roku 2018, no napriek niektorým náznakom v pôvodnom teaseri o ňom vieme veľmi málo. Po komentároch šéfa Xboxu Billa Spencera môžeme hádať, že pôjde o exkluzivitu pre Xbox.

Joe Screbles je výkonný redaktor IGN News. Nasleduj ho Twitter. Máme tip? Chcete diskutovať o možnom príbehu? Poslať e-mail na adresu [email protected].

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close