šport

Tokio 2021: Ash Party čelí zlatu pri losovaní olympijských tenisov

Ash Party vysoko hodnotí svoje víťazstvo vo Wimbledone, ale čelí náročnej úlohe pri hľadaní svetového olympijského zlata číslo 1. Tu si pozrite tenisové trate.

Keď sa v Tokiu 2020 pripravuje na zapečatenie historickej zlatej tenisovej medaily pre Austráliu, všetky cesty smerujúce k Ash Party vedú do Osaky.

Strana, ktorá po víťazstve vo Wimbledone jazdí ešte vyššie, si to bude musieť sťažiť po tom, čo vo štvrtok odhodí množstvo prekážok na ceste do finále s miestnou vôľou, ktorá bude mať miestnu vôľu, a po náročnej výzve strany pre korunu svetovej jednotky , Naomi Osaka.

Tento večierok bude v sobotu čeliť svetovej čísle 48 Španielke Sarah Sorbes Tormovej, ktorá sa pripravuje na pridanie olympijského zlata k svojim dvom grandslamovým titulom.

Váš lístok na Cayo Best Local and International Sports Streaming Live & On-Demand. Začínate s Kyo? Vyskúšajte teraz 14 dní zadarmo>

Čakanie na Anastasiu Pavliuchenkovovú v treťom kole, možnosť znovuzjednotenia s 11. nasadenou Barborou Kryzhikovou vo štvrťfinále a možnosť Corbin Muguruzovej alebo svetovej 3 Arny Sapalenkovej postúpiť do trhacieho semifinále. Konečné.

Na párty nebude čakať Osaka až do zápasu o zlaté medaily, ale jeho japonského rivala čaká veľmi fantastický postup do finále – jeho prvá skutočná skúška prišla až vo štvrťfinále, kde sa mohol stretnúť s poľským Iga Švédom.

John Millman sa po odstúpení Alexa de Minora (Govt-19) a Nicka Kyrgiosa formuje na najlepšiu nádej mužov a postupuje do stretu tretieho kola so svetovou jednotkou Novakom Djokovičom. Najskôr čelil Talianovi Lorenzovi Musettimu, zatiaľ čo Jamesovi Duckworthovi patrí Lucas Klein zo Slovenska.

Novinka z jej vlastného úspechu vo Wimbledone, kde prepadla na večierok vo štvrťfinále, otvorí Austrálku č. 2 Ajlu Domljanovičovú s kazašskou Yaroslavou Svedovou – pred stretom druhého kola s štvrtou nasadenou Ukrajinou Elenou Svitolinovou.

READ  Prečo by ste si mali vyhradiť futbalové zápasy a navštíviť Česko, keď sa cesta obnoví

Päťnásobný olympionik Sam Stosur remizoval v Kazachstane Elenu Rybakinovú.

Dvojnásobný olympijský šampión Andy Murray a vychádzajúca kanadská hviezda Felix Agar-Aliasim medzitým pôjdu proti sebe v očakávanom zápase prvého kola.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close