šport

Tom Brady nie je jediný, kto Veronica Rajeev miluje futbal, je to jedna z jej najväčších vášní

MVeroniku Rajek nikto z nás nestretol po tom, čo mu vyznala lásku Tampa Bay Buccaneers Štvrťrok Tom Brady Sedemnásobný víťaz Super Bowlu priviedol svoj tím k víťazstvu vlani 5. decembra počas nezabudnuteľného Monday Night Football. New Orleans Saints.

Láska Veronicy Rajek k Tomovi Bradymu

Je Veronica Rajeak nadšená Tomom Bradym? Modelka hádže futbal na pláž@VeronicaRajac

Aj po Rajkovom instagramovom príspevku s fotkou, na ktorej má so širokým úsmevom oblečený dres Bucks #12 Štadión Raymonda JamesaMnohí z nás sa ujali úlohy naučiť sa jej príbeh, zatiaľ čo teraz vieme, že je Miss Slovensko 2016 A stala sa tvárou mnohých kampaní veľkých značiek na rôzne produkty.

„Pozeral som Legend, ak sa ma ešte niekto spýta Milujem BradyhoÁno, milujem ho, ukáž mi niekoho, kto nie. Dokonca aj jeho neprajníci ho milujú, pretože je to koza @tombrady vďaka za úžasnú šou,“ napísal Rayek na Instagram.

Nádherná modelka Veronica Rajeka vyznáva lásku Tomovi Bradymu.MC

Spomienka na Veroniku Rajek na Super Bowl LVI

Rajejova láska k futbalu však nezačala v tejto epizóde s bývalým manželom brazílskej topmodelky. Gisele BundchenAsi pred 10 mesiacmi zverejnila video, v ktorom ju vidno plávať v oceáne v modrých bikinách a hádzať si futbalovú loptu a pýtať sa svojich fanúšikov na ich obľúbený tím, ktorý vyhral Super Bowl LVI. Los Angeles Rams a Cincinnati Bengals.

Superbowl je už o 7 dní. Ktorý tím podľa vás vyhrá Lombardi a prečo si to zaslúži?“ napísal Rayek.

Aj keď Tom Brady priamo nereagoval na vyznanie lásky Veronicy Rayak, je fakt, že ak sa niekedy stretnú, podelia sa aspoň o chuť. Jedna vášeň, futbal.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close