šport

Top 5 futbalistov s vysokým IQ: Big & Lampard vedie ako Palotelli – Ghana Posledné futbalové správy, live výsledky, výsledky

Väčšina futbalistov na svete má hodnotenie z hľadiska fyzického zdravia, rýchlosti a schopností … Niektorí slávni futbalisti však majú podľa švédskej Štokholmskej univerzity najvyššie skóre IQ a najchytrejších 5% na svete. Poďme zistiť, o koho ide.

1. Gerrard Big IQ skóre: 170

Podľa La Vanguardia má Barcelona centrálne IQ 170, čo je oveľa vyššie ako vo zvyšku sveta. Úroveň IQ sa v minulosti považovala za 140. V rozhovore pre La Vanguardia však jeho otec Jon Pig uviedol, že jeho syn opäť testoval IQ a jeho nové skóre IQ bolo 170.

S týmto skóre IQ porazil Big Franka Lamparta a stal sa najskvelejším futbalistom na svete a vyšším ako Albert Einstein (160). S vysokým skóre IQ sa katalánsky Center Pack radí medzi prvých 0,001% superinteligentných jedincov na svete.

2. Frank Lampart IQ skóre: 150

Legenda Stamford Bridge Frank Lampard a bývalý manažér Blues sú známi ako jeden z najchytrejších futbalistov na futbalovom ihrisku s IQ skóre 150. S týmto skóre IQ sa radí na prvé miesto medzi 0,5% najinteligentnejších ľudí na svete.

Všetci vieme, že IQ skóre Alberta Einsteina je 160. Ak by Lampart nemal záujem o guľatú guľu, mohol by sa stať jedným z najlepších vedcov na svete.

3. Mario Palotelli IQ skóre: 147

Palotelli je jedným z najlepšie bodujúcich futbalistov na svete. Super Mario (jeho prezývka) je hodnotený ako jeden z najtalentovanejších futbalistov na svete. Taliansky útočník však tiež rád robí „zlé veci“ a líši sa od ostatných. Rovnako ako vysmievanie sa spoluhráčom, aj odpor proti hlavnému trénerovi je jedným z dôvodov, prečo sa Palotelli nedostalo veľkej podpory fanúšikov.

Ľudia však za týmito vlastnosťami nevedia, s IQ skóre 147 je Palotelli jedným z najúžasnejších mužov na svete.

READ  IIHF - Poľský kapitán mieri vysoko

4. Juan Mata IQ skóre: 142

Juan Mata je veľmi inteligentný a vynikajúci hráč. Študoval na polytechnike v Madride.

Keď Chelsea vstúpila do armády, Juan Mata súčasne absolvoval aj diaľkové vzdelávanie, ktoré ukončil v odbore marketing a šport v telesnej výchove.

V súčasnosti je jedným z mála hráčov, ktorí získali dva univerzitné tituly na plný úväzok. Milovali ho jeho rovesníci a všetko pre jeho láskavosť a čestnosť.

5. Peter české skóre IQ: 140

Peter Czech je najčistejším brankárom v histórii Premier League. Na svoje meno získal štyri tituly v Premier League, päť FA Cupov, Európsku ligu a Ligu majstrov.

Nielen jeho pohárová skrinka ho však odlišuje od ostatných brankárov, ale je to aj veľmi inteligentný človek. Počas hry za Arsenal v roku 2016 Čech prezradil, že na svoju obranu figuruje v troch rôznych jazykoch. Brankár hovorí aj po nemecky, slovensky a česky!

Zdroj: m.allfootballapp.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close